PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiyedeki En İyi Butik Oteller Nerede?SeOptimizasyon
04.Haziran.2014, 21:29
İş hayatının yoğunluğundan, şehir hayatının sıkıcılığından kurtulmak için tatil (https://www.turinn.com/) planı yaptığınız bu günlerde, diğerlerine göre daha küçük, daha sakin, daha kişisel ve daha sahici yaşam tarzını sunan Butik Oteller (https://www.turinn.com/)i tercih ettiğinizde, bu tercihin ne kadar yerinde olduğunu göreceksiniz.
Küçük otellerin diğer otellere göre en büyük avantajı, en üst düzey otel yöneticisine bile her an misafirleriyle iç içe olabilme imkanı vermesi. Aynı zamanda servisin kişiselleşmesini ve misafirin kendini her zaman özel görmesine olanak veriyor.
Sahiplerini ve çalışanlarını yakından tanıyacağınız için tatil boyunca kendinizi çok rahat ve huzurlu hissedeceksiniz. Doğa ile iç içe, doğal ürünlerin kullanıldığı butik otellerde lüks hizmeti alırken kendizini evinizde hissedeceksiniz.
İş dünyasının tercih ettiği butik otel destinasyonları arasında Alaçatı, Kapadokya, Mardin, İstanbul Boğazı, Bozcaada, Sultanahmet, Adalar, Bodrum, Şirince, Kaz Dağları, Datça, Marmaris, Gaziantep, Kalkan ve Safranbolu yer alıyor. Yurt dışında tatil yapmak isteyenler özellikle Avrupadaki tarihi şatolar tercih ediliyor. Bunun dışında İsveçteki Icehotel, Güney Afrika ve tropik adalar tatilini butik otellerde geçirmek isteyenler için en gözde destinasyonlar.
Güvenli ve uygun ödeme seçenekleri ile otel rezervasyonu, Araç Kiralama (https://www.turinn.com/)ve uçak bileti hizmeti sunan turinn.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.