PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mardinde Konaklama MekanlarıSeOptimizasyon
04.Haziran.2014, 20:27
Mardinin tarihi güzelliklerini ve konaklama mekanlarını tanıtmak amacıyla açılan MardinHotel.com sitesi, Mardin'e seyahat etmeyi düşünenler için güvenli bir şekilde online rezervasyon hizmeti sunuyor.
Anadoludan geçen tüm uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan şiirsel kent Mardin'de gezilecek o kadar çok yer var ki, seyahatinizi uzun tutmanızda fayda var.
Mardinde, farklı dini inanışlara ait yapılar, tarihi camiler, türbeler, kiliseler, manastırlar, çarşılar ve benzeri tarihi eserler bulunmaktadır.
Yolunuz Mardinde düştüğünde mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında Dara Harabeleri, Deyrülzeferan Manastırı, Kasımiye Medresesi, Mor Gabriel Manastırı, Kırklar Kilisesi gibi tarihi mekanlar geliyor.
Mardine seyahat amaçlı gezilerinizin en keyifli anlarından biri de tarihi çarşılarda dolaşmaktır. Bu çarşılarda dolaşırken kent esnafı ile sıcak sohbetler yapabilir geleneksel el sanatları ürünlerini sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz. Mardinin en çok ilgi çeken çarşıları ise Kayseriyye (diğer adıyla Bezestan) ve Revaklı Çarşı.
Geçmişin tarihsel özelliklerini barındıran Mardin otelleri (https://www.mardinhotel.com/)nde konakladığınızda kendinizi Mezopotamya Ovasının muhteşen manzarası içinde bulacaksınız.
Kendine özgü tasarımlarıyla tarihten günümüze taşınan taş yapılı Mardin butik otelleri (https://www.mardinhotel.com/)nde geçireceğiniz zamanın farkına varmayacaksınız.