PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Telefonun Fiyatına inanamayacaksınızWeBMasteR
29.Mayıs.2014, 21:53
Çok değerli ve özel taşlarla işlenmiş olan Vertu Constellation Gemstone adlı telefonunun fiyatı duyanların küçük dilini yutturuyor.

Lüks telefon üreticisi olarka bilinenVertu, yeni modeller üretmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi Vertu firması, telefonları altın ve değerli taşlarla donatıp, dudak uçuklatan fiyatlarla satışa sunması ile biliniyor ve bayada bir talibi var. Şirketin yeni modelinin fiyatı da yine duyanların küçük dillerini yutmasına neden oluyor.
Vertu, Sapphires Liquorice (Safir Meyan Kökü) ve Rubies Rose (Kırmızı Gül) renklerinde sınırlı sayıda ürettiği Constellation Gemstone isimli Android’li telefonunu satışa sundu.
Telefon 0,5 karatlık 80 değerli taştan oluşuyor ve dana derisiyle kaplanmış. Hazine gibi cihaz her bir renkten sadece 320 adet üretilecek ve her telefona ayrı bir numara verilip üretimini yapan kişi tarafından imzalanacak.

https://turuncudroid.com/wp-content/uploads/2014/05/vv45b0ca79.jpg

Vertu’nun İcra Kurulu Başkanı, Massimiliano Pogliani, ’5. kalite titanyum gövdesinin direnci nedeniyle taşların yerleştirilmesi özellikle çok karmaşıktır. 80 taşın her biri en becerikli dokunuşları gerektirip elle gerçekleştirilen hassas dört adımlık bir işlemle yerleştirilir. Elle 0,5 mm. pense kullanılarak taş üç yerinden tutturulmadan önce mükemmel bir montaj yapılabilmesi için üç ayrı alet kullanılır. Her adımın ilk denemede tamamlanması gerekir; hata payı yoktur. Bu koleksiyonu yaklaşık on beş yıllık bir deneyimle gerçekleştirdik’ dedi.
Vertu’nun lüks telefonu 7 bin dolardan başlayan fiyatlarla kullanıcılarla buluşuyor.Oldukaç fazla bir miktar.Tabi bu telefon özellikleri ile değil değerli taşları ile ön plana çıktıgını söyleyebiliriz.

Kaynak:https://turuncudroid.com/bu-androidli...acaksiniz.html (https://turuncudroid.com/bu-androidli-telefonun-fiyatina-inanamayacaksiniz.html)