PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adsense'de Çöp Reklamları Bulma Yöntemi!WeBMasteR
28.Mayıs.2014, 22:50
Adsense'de Çöp Reklamları Bulma Yöntemi!Sitenizde yayınlanmasını istemediğiniz reklamlar (sitenizin içeriğine uyuşmayan ve istemediğiniz tarz) çıkabiliyor ve siz bunları bulmak için çok uğraşıyorsanız sizlere düşünüp denediğim ve işe yarayan basit ama kullanışlı bir yöntemden bahsedeceğim.

Siteniz oyun, video, forum, özgün bir konuya ait vb ise bu istemediğiniz tarz google adsense reklamları açıkabiliyor ve yakalamanız zor oluyor bazen de. Bu reklamlar ziyaretçiyi de rahatsız edebilen reklamlar olabiliyor. Bazı çözüm yolları vardır fakat bahsedeceğim yol kolay ve kullanışlı bir yoldur. Hem kazancınız artabilir hem site kalitenize katkıda bulunacaktır. Çoğu webmaster sitesini geze geze sayfa değiştire değiştire bu reklamları yakalamak ve bulmak için uğraşır. Bahsedeceğim yöntem ile işleminiz hızlanacaktır.

Reklamları bulmak için sitenize istemediğiniz tarzdaki konulara ait ilgili sayfalar atın. Örneğin siteadi.com/istenmeyen-tarz-konu-1.htm, siteadi.com/ask-mesk-iliski.htm gibi. Bu sayfalara içerik, yazılar ve ilgili konuyla ilgili bilgiler ekleyin fakat güzel bilgiler ekleyin (spam kelimeler doldurarak site kalitenizi düşürmeyin Google

Kaynak (https://www.webmasterlord.net/2640-adsense-de-cop-reklamlari-bulma-yontemi.html)