PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boşanma Avukatı AnkaraSeOptimizasyon
27.Mayıs.2014, 23:04
BOŞANMA, evliliğin yasal olarak sona ermesi demektir. Karşılıklı sevgiye, güvene ve mutluluk beklentisine dayalı olan evlilik ilişkisinin sona erdiğini belgelediği için acı verici bir olaydır. Ana babanın mutsuzluğundan etkilenen, güven verici aile ortamını yitiren ve ana ile baba arasında bir seçim yapmak zorunda kalan çocuklar için özellikle zordur. Boşanmayla gelen değişiklikler, çoğu zaman çocukların davranış bozuklukları göstermesine neden olur. Kişi boşanmayla ilgili bir konuda bize ulaşmışsa elbetteki evliliğiyle ilgili yürümeyen birşeyler vardır. Boşanma her zaman en doğru karar olmayabilir.
Bizden boşanma sürecinde hukuki destek isteyen müvekkillerimize hukuki destekten önce boşanmaya gerçekten karar verip vermediği ve boşanmanın müvekkil için gerçekten doğru bir karar olup olmadığı konusunda emin olmaya çalışırız. Bu ise kişinin iç dünyasındaki sorunlarını daha derin anlatmasına, görüşmenin manevi olarak biraz daha hüzünlü olmasına yol açar. Çoğu kez boşanma avukatı (https://www.meltemdagasan.av.tr) tutmak isteyen kişi gerçekten mantıklı hareket etmektedir ve aldığı kararda emindir, bazen ise kişi kendisi için aslında doğru olmayan bir kararı vermektedir. İşte bu noktada bir boşanma avukatı olarak en zor anı yaşar.
Boşanma avukatı ankara (https://www.meltemdagasan.av.tr) olarak meltemdagasan.av.tr hukuk bürosu Aile hukuku davalarında hizmet vermektedir. Anlaşmalı ve Çekişmeli boşanma davalarının yanı sıra Nafaka Davaları, Mal rejimleri ile davalar, Kayyım Atama, Mal paylaşımı ile Davalar, Velayet Davalarıda hukuk bürosunca bakılmaktadır.
Özellikle ankara boşanma avukatı (https://www.meltemdagasan.av.tr) olanlar bilirki boşanma davası için başvuruda bulunanların neredeyse 0 oranındaki bölümü boşanmadan vazgeçmektedir. Bu nedenle boşanma avukatınızı tutmadan önce mutlaka iyi düşünmenizi, maneviyatınızı ve maddiyatınızı dengeli ölçüde önemseyerek, en önemlisi de kendiniz için ve geleceğiniz için en doğrusu ne ise onu düşünerek hareket etmenizi önermekteyiz.
kaynak : meltemdagasan.av.tr