PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En iyi Replika Satan Firmalar

WeBMasteR
27.Mayıs.2014, 15:00
Orjinal telefon kullananların oldugu gibide Kopya telefon kullananlarında sayısı gün geçtikçe artmakta.Fakat hala birçok kişinin kafasında replika almalı mıyım ? Alırsam hangi firmadan almalıyım gibi sorular mevcut.Klavuzer olarak shiftdelete.net için tüm replika satan firmalar ile görüştüm ve görüşmelerim devam ediyor.Onları ufak bir incelemeye aldım.İnceleme derken neden bahsediyorum.Sipariş verilen cihazın hazırlanış süresi,teslimat süresi,telefon destekleri,telefonda görüşülen kişinin üslubu,telefonun sorunsuz belirtilen süre içerisinde ulaşması gibi tüm bu kriterleri göze alarak değerlendirmeler yapıyorum.Amaç kopya yani replika almak isteyenler için hangi firmayı tercih etmeleri konusunda yardımcı olmak.Öncelikle hala araştırmalarım devam ettiği için tamamlanana kadar istatistikleri paylaşmıycam.Şuan yeni verdiğim siparişleri beklemekteyim.Onlarda elime ulaştıktan sonra tüm firmaların istatistiklerini bu konuda sunucam.

Örneğin:

Replika Satan Firma Adı: xReplika
Telefon Görüşme Verimi: İdare Eder
Kargolanma Süresi: 3 iş günü
Ürün Sorunlu Gelmesi: Evet ürün eksik ve sorunlu
Sorunlu Ürün Sonrasi Destek: Berbat
Sipariş Verilen Telefon Tanıtımlardaki Telefon mu?: Hayır.Replika istedim Çin Malı gönderildi.(Çin malı ile replika farklıdır.)
...
Siz olsanız bu Firmadan Alır Mısınız ?: Hayır.Bu kiriterlerin hiçbirini sağlamayan firmadan teledon değil hiçbirşey alınmaz.Müşteri memnuniyeti yok,gönderilen ürün bozuk.Tanıtımlardaki telefonlarla hiçbir alakası yok.

Bu şekilde ve ek incelemelerde bulunucam.Bu süre zarfında inceleme amaçlı olarak yardımcı olan firmalara teşekkür ediyorum.

Not:Tüm firmalardan gelen telefonları birbirleri ile karşılaştırıcam ve videosunu burda yayınlıycam.Böylece sizin için en iyi firamyı seçme şansınız olacak.

Kaynak (https://forum.shiftdelete.net/cep-telefonlari/371994-en-iyi-replika-satan-firmalar.html)

WeBMasteR
17.Eylül.2014, 01:10
Amma da aranmış bu başlık yahu!