PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaziantep' in ilan sitesiherkesbilmez34
26.Aralık.2013, 09:11
İnternet üzerinden Gaziantep ile ilgili her türlü satış ve iş bulma ilanlarını tek bir site içeriğinde bulmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bizi tercih edebilirsiniz. Gaziantep satılık daire arayışını en güncel bir şekilde yapmak istiyorsanız tüm detayları bizde bulabilirsiniz.


https://www.sahibiantepte.com/themes/damat/images/logo.png

Aynı şekilde sizlere Gaziantep kiralık daire seçenekleri konusunda da yüzlerce ilan verdiğimizi belirtmek isteriz. Yani genel olarak aradığınız her türlü Gaziantep emlak bilgilerine sahip olabileceğinizin altını şöyle bir çizelim. Peki, sadece emlak hizmetimi veriyoruz? Tabi ki hayır. Gaziantep satılık araba kategorimize de hemen giriş yaparak ilimizde satılması yönünde sizlere ulaştırılan yüzlerce ilanı takip edebilirsiniz.

Bütün bunların yanında Gaziantep' te iş arıyorsanız ve mesleğinize uygun bir beklentiniz var ise hiç vakit kaybetmeden Gaziantep iş ilanları (https://www.sahibiantepte.com/kategori/gaziantep_is_ilanlari-278-klist) seçeneği ile sizde istediğiniz kriter ve mesleğinize göre fırsatları değerlendirme imkanını bulabileceksiniz. Sizlere Antep ile ilgili her türlü ilan konusunda hizmet sunan sitemizi tercih ederek dilediğiniz bilgileri zahmetsizce elde edebileceğinizi de yazımızın sonunda söylemek isteriz.

WeBMasteR
28.Aralık.2013, 14:38
Site tanıtım kuralları: https://webmaster.bbs.tr/site-tanitim-sablonu-ve-kurallari-t64.html

Kuralları defalarca ihlal ettiniz. Ayrıca kaç değişik mahlasla üyelik açıyorsunuz? Hepsini banlıyoruz. Aynı hatalara devam ediyorsunuz. Büyük bir webmaster forumu yöneticisine yakışmıyor bu hareketler. ;)

Bari sadece bu hesapla ve kuralları ihlal etmeden paylaşım yapın. Forumun diğer bölümlerine bir paylaşım yapmayacaksanız, buradan son kez uyarıyoruz. İlk tanıtımınızda, hem tüm tanıtımlarınızdaki inkleriniz kaldırılacak, hem de süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız.