PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sgk ve memur haberleritamiryapilir
05.Mayıs.2014, 20:56
Ssk, Bağkur ve Emekli sandığının vatandaşlara vermekte olduğu hizmetlerin tamamı yapılan yeni güncelleme ile sgk kurumu altında toplandı ve bu hizmetleri sgk kurumu vermeye başlayacak. Daha önceden SSK hizmet dökümü sorgulama işlemi için e-devlet şifresi gerekmekteydi. Artık bu sorgulamalar yeniden kolayca tc kimlik numarası ile ( edevlet şifresiz ) yapılabilmektedir. Bu işlemi yapmak için e-devlet sistemine giriş yapıp , SGK nın internet sitesinden veya aynı altyapıyı kullanarak oluşturduğumuz tc kimlik no ile ssk hizmet dökümü sorgulama, sistemimizden kolayca yapabilirsiniz.
Ssk Hizmet dökümü iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi e-devlet şifresi ile almak yada şifresiz olarak SGK nın internet sayfasından tc kimlik numarası ile alınabilmektedir.
Memur Hizmet Dökümü Nasıl Alınır ?
Eskiden edevlet şifresi ile verilen hizmetlerden olan sgk memur hizmet dökümleri artık kimlik bilgileri ile verilmeye devam edecek. Hizmet dökümünü alacak kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no ve tc kimlik bilgileri ile basit şekilde ssk hizmet dökümü sorgulama işlemleri ve memur haberleri gerçekleştirilebilir.

Web Adresimiz: 657memur.net