PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazı Makinesi Ücretsiz Portal TemasıWeBMasteR
05.Mayıs.2014, 16:30
Yazı Makinesi Teması - Ücretsiz İndir 2014


Temada ekstra bir seo çalışması yapılmadığı halde Seo analiz aracından 81-90 arası puanlar geliyor. Mümkün olduğu kadar az sorgu ile çok iş çıkarmaya çalıştım, bu yüzden kod yönünden de kullanıcı yönünden de mümkün olduğu kadar sade bir temadır. Ücretli olarak düşündüğüm bir temaydı ama piyasada böyle temalara herkesin sahip olması gerektiğini düşünerek ücretsiz paylaşmaya karar verdim.


https://www.orcinka.net/blog/wp-content/uploads/2013/09/ymkinesiprnt.jpg


Temanın Özelliklerini sıralayacak olursak:

- Seo Kriterlerine ve CSS HTML5 Standartlarına uygun olarak hazırlandı.
- Timthumb Küçük Resimleri Otomatik boyutlandırma teknolojisi kullanıldı.
- Küçük resimler için "Öne Çıkarılmış Görsel” özelliğinden yararlanıldı.
- Dinamik KalemBar
- Son Sürüm WordPress sistemiyle uyumludur.
- Gelişmiş Tema Paneli ile tüm değişiklikler bir tık uzağınızda.
- Reklam alanları, logo,favicon, kategori seçimleri, görünsün/görünmesin işlemleri, Sosyal Medya linkleri, Sayaç & Analytics kodları vb. işlemler için tema paneli elinizin altına serildi.
- Fazla söze gerek yok demodan inceleyin karışık kuruşuk şeyler sevmiyorsanız zaten beğenirsiniz*** comment-template.php dosyasını wp-includes klasörü içindekiyle değiştiriniz. Aksi takdirde yorum alanı düzgün görünmeyecektir. Wordpress sistem güncellemesi sonrasında bu comment-template.php dosyası da değişeceğinden; güncelleme sonrasında bu dosyayı tekrar yükleyiniz.

*** İndireceğiniz ymtemados içindeki yazimakinesi klasörü tema klasörüdür. yazimakinesi klasörünü sitenizin tema klasörüne atıp wp-admin den etkinleştiriniz.Bu temayı başka sitelerden indirmeyiniz içerisine virüs, yabancı kodlar vs yerleştirip dağıtabilirler sorumluluk size aittir. Bu temanın en güncel halini tek resmi indirme adresi orcinka.net kaynaklı linklerden indirmeniz tavsiye edilir.

*** RESİMLER NEDEN GÖRÜNMÜYOR?
Temayı Yükleyip etkinleştirdikten sonra, wp-content/themes/yazimakinesi/resim/ içindeki cache klasörünün chmod değeri 777 olmalıdır. Aksi takdirde küçük görseller görünmeyebilir.


DEMO (https://www.orcinka.net/yazimakinesi/)| İNDİR (https://orcinka.net/ymtemados.zip)| KAYNAK (https://www.orcinka.net/blog/wordpress/wordpress-yazimakinesi-temasini-buradan-indirin/)


Kaynak (https://webmasterlord.net/wp-temalari/2619-yazi-makinesi-ucretsiz-portal-temasi-new-post.html)