PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lavabo Tıkanıklığı Sorunlarınızı ÇözelimWeBMasteR
29.Nisan.2014, 18:46
Lavabo Tıkanıklığı Sorunları
https://turkiyeyehosgeldiniz.net/wp-content/uploads/2014/04/lavabo-tikanikligi.jpg (https://turkiyeyehosgeldiniz.net/wp-content/uploads/2014/04/lavabo-tikanikligi.jpg)

Tıkanan giderlerin artık etrafı kırmadan ve kirletmeden özel robotlu sistemlerle açıldığını biliyor muydunuz? Bireysel yöntemlerle açılmayan lavabo tıkanıklıklarını fazla zorlamamak gerekir, çünkü daha büyük zararlara neden olabilmektedir. Lavabo açıcının hem kimyasal olarak size zararı dokunabilir, hem de pimaş içi contayı eriterek o borunun tamamen değiştirilmesine neden olur. Eriyen contadan su sızar, bu su alt komşuya iner; dolayısı ile değiştirmeniz gerekecektir.


Lavabo tıkanıklığı açma (https://www.lavabotikanikligiacma.net/) işlemini etrafı kırmadan zarar vermeden robotlu sistemle 20 metreye kadar olan tıkanıklıklar açılıyor ve açıldıktan sonra kanal içi görüntüleniyor sizde bu tıkanmanın açıldığından emin oluyorsunuz. Tıkanma tekrarlar mı ? Evet tekrarlar çünkü atık su giderlerine cisimler atıldığı müddetçe tıkanmalar olur. Dikkat edilmesi gereken tuvalet giderlerine özellikle selpak ve ıslak mendillerin atılmaması gerekmektedir. Lavabo tıkanıklığı içinde bulaşık makinesinin içine atılan bulaşıkların yemek artıklarından arınmış olması gerekir elde bulaşık yıkandığında da yine bu artıklar çöpe atılması gerekir. Tıkanmanın tekrarına neden olan faktör kısaca kullanımdır. Binanın tek bir ana gider borusu vardır ve katlarda ayrı ayrı ara gider bağlantıları kullanılarak ana boruya bağlanır. Ana giderde bir tıkanma var ise bu bütün apartmanı ilgilendiren bir durumdur. Bireysel oarak tıkanmaya müdahale etmek isterseniz lavabo tıkanıklığı nasıl açılır (https://www.lavabotikanikligiacma.net/lavabo-tikanikligi-nasil-acilir) başlıklı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Firmamız İstanbul geneli servis vermektedir bizi ararsanız aynı gün servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca binalarda oluşan gizli su sızıntılarının yerni özel kamera sistemi ile noktasal bulmaktayız. Avrupa ve Anadolu Yakasında lavabo tıkanıklığı açma ekiplerimiz vardır.


Web Sayfamız: lavabotikanikligiacma.net (https://www.lavabotikanikligiacma.net/)