PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Çilingir, Oto Kilit, Alarm, Kumanda Ağıdeniz
20.Nisan.2014, 16:34
İzmir Çilingir, Anahtarcı, Oto Kilit, Alarm, Kumanda

https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/04/izmir-cilingir-anahtar.jpg

Uğur BAŞARAN, İzmir Çilingir (https://izmircilingir.com.tr) firması olarak, İzmir'de Aliağa, Balçova, Bayraklı, Bergama, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Gaziemir, Güzelbahçe, Güzelyalı, Hatay, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Seferihisar, Urla ve İzmir'in tüm ilçelerinde, semt ve mahallelerinde oluşturduğumuz hızlı çözüm ağı ile tek telefonla kapıda kalanlara, hırsızlardan bıkanlara, hırsıza karşı kilit, kapısını, kilidini güvensiz bulanlara, otomobilinin kumandasını, kontak kilit, anahtar yaptırmak isteyenlere, Oto alarm satın almak ve montajını yaptırmak isteyenlere yetişiyoruz. Kapıda Kalmaya, Hırsızlığa Son!

Web Sayfamız: Ä°zmir Çilingir - Anahtarcı - Oto Kilit, Alarm, Kumanda (https://izmircilingir.com.tr)
7/24 Telefon: 0 532 391 35 17
Uğur BAŞARAN

İzmir Forumu'ndan Alıntı (https://izmirsitesi.bbs.tr/konu-izmir-cilingir-oto-kilit-alarm-kumanda-agi-70.html).

WeBMasteR
10.Mayıs.2014, 22:13
İzmir, Balçova, Ege ÇilingirBalçova’da Çilingir, Anahtarcılık, Oto Kilit, Alarm, Hırsıza Karşı Güvenlik Sistemleri

https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/ege-kilit-izmir-cilingir.png (https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/ege-kilit-izmir-cilingir.png)1979 yılından beri Balçova’da hizmet veren Uğur Usta, EGE Çilingir olarak, Balçovalılar’ın anahtar, ev ve işyerlerinize çilingir, yüksek güvenlik sistemleri temini, montajı ve tamir hizmetlerini 35 yıldır aynı adresinde yerine getirmektedir.

Uğur Usta, EGE Çilingir; kilitte dünya markası, hırsızların korkulu rüyası MUL-T-LOCK, yine bir dünya devi olan YALE kilit ve alarm sistemleri, Türkiye’nin gururu KALE Kilit Resmi bayisi ve yetkili servisidir.https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/EGE-%C3%87L%C4%B0NG%C4%B0R-1.png (https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/EGE-%C3%87L%C4%B0NG%C4%B0R-1.png)Kapıda mı kaldınız?
Hırsızlardan bıktınız mı?
Hırsızlığa çözüm bulamıyor musunuz?
Kapınızı yeterince güvenli bulmuyor musunuz?
Uğur Usta, size bir telefonla en kısa sürede yüksek güvenlikli, garantili çözümler üretir.

Alıntı: Bal (https://izmircilingir.com.tr/balcova-anahtarci-oto-kilit-alarm-kumanda.html)

WeBMasteR
11.Mayıs.2014, 12:04
İzmir, EGE Çilingir – Bornova Anahtarcı, Oto Kilit, Alarm, Güvenlik Sistemleri
https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/izmir-bornova.jpg (https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/izmir-bornova.jpg)


Bornova, İzmir’in en önemli sanayi merkezlerinden biri, ayrıca bir sağlık ve eğitim merkezi olma özelliği ile çok dinamik, gelişmiş ve sürekli gelişmeye de devam eden bir şehir merkezidir. EGE Çilingir olarak, Bornova’nın bu potansiyeline layık, çilingir, anahtarcı, araçlar için, oto kilit, oto alarm, güvenlik sistemleri, ev ve işyerleriniz için güvenlikli kapı sistemleri hizmetleri vermekle gururluyuz.


Hırsızların korkulu rüyası, Dünya Markası olan MUL-T-LOCK, yine sektörün bir Dünya devi olan YALE ve Türkiye’nin lider markası KALE Kilit resmi bayisi ve yetkili servisi olan EGE Çilingir, İzmir’in her ilçe, semt ve mahallelerinde oluşturduğu Çilingir ağı ile her sizin yanınızda, her an tek telefonla en hızlı hizmeti ile sorunlarınıza çözüm üretmek için hiç durmadan çalışıyor.


Hırsızlardan artık korkmayın, kapınız yeterince güvenli değilse dert etmeyin, yüksek kaliteli güvenlik hizmetlerimiz ile orjinal ürün ve ekipmanlarımız ile bu tür sorunlarınıza artık son veriyoruz. Arayın ve bu dertlerden en kısa sürede kurtulmanızı sağlayalım.


Telefonumuz: 0 532 391 35 17

Bornova Çilingir (https://izmircilingir.com.tr/bornova-anahtarci-cilingir-oto-kilit.html)

WeBMasteR
13.Mayıs.2014, 23:23
Buca Çilingir, Buca’da Anahtarcı, Oto Kilit, Alarm, Kumandaİzmir EGE Çilingir – Uğur USTA
https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/izmir-buca.jpg (https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/izmir-buca.jpg)

(https://izmircilingir.com.tr/tag/buca)
Buca (https://izmircilingir.com.tr/tag/buca), İzmir’de geniş yeşil alanları, Dokuz Eylül Üniversitesi, gelişmiş sanayisi ve yoğun istihdam potansiyeli ile İzmir’in en önemli ilçelerinden, en büyük yaşam merkezlerinden biridir. Buca’daki gelişmiş konutlaşma projeleri nedeni ile Çilingir sektörümüzün en önemli hedefleri arasındadır.
Biz de EGE Çilingir olarak İzmir’in her ilçe, semt ve mahallesine yönelik hızlı Çilingir ağımız içinde Buca’ya ayrı bir önem vermekteyiz. Buca’nın her semtinde, her mahallesinde anahtar (https://izmircilingir.com.tr/tag/anahtar-2), kilit, oto anahtar, alarm (https://izmircilingir.com.tr/tag/alarm), kumanda (https://izmircilingir.com.tr/tag/kumanda), güvenli kapı, çelik kasa gibi ihtiyaçları olan aile ve işyerlerine hızla cevap verecek alanında uzman çilingir ustalarla hizmetinizdeyiz.
35 yıllık deneyimi ile İzmir Çilingir Ağı’nı koordine eden Uğur USTA ile İzmir’de, Buca’da her nerede yaşıyorsanız garantili şekilde sizlere hizmet vermek bizim için onurdur.
Kapıda kalmaya, hırsızlara kurban olmaya, soyulmaya, güvensiz kapılara son!
Güvensiz bulduğunuz kapılarınız nedeni ile evinizde veya işyerinizde olacak diye gördüğünüz kabuslara son!
Arayın 0 532 391 35 17 nolu telefonumuzu, gelip hızla çözelim sorununuzu.
Size İzmir’in ve Buca’nın güzelliklerini, keyfini yaşamak kalsın.
https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/izmir.jpg (https://izmircilingir.com.tr/wp-content/uploads/2014/05/izmir.jpg)

Etiketler : anahtar (https://izmircilingir.com.tr/tag/anahtar-2), Buca (https://izmircilingir.com.tr/tag/buca), çilingir (https://izmircilingir.com.tr/tag/cilingir), kapıda kaldım (https://izmircilingir.com.tr/tag/kapida-kaldim), oto kilit (https://izmircilingir.com.tr/tag/oto-kilit-2)

Kaynak: https://izmircilingir.com.tr/buca-anahtarci-oto-kilit.html