PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ValuePubMedia Gösterim Başına Ödeme Yapan Reklam FirmasıWeBMasteR
19.Nisan.2014, 00:15
ValuePubMedia Gösterim Başına Ödeme Yapan Reklam Firması


Gösterim başına ödeme yapan reklam firması sayısı oldukça azalmış durumdadır. Bu konuda uzman bir kaç firma bulunmaktadır.https://www.yokboylesite.com/wp-content/uploads/gosterim-basina-odeme.jpg


Yeni kayıt olduğum bir şirketi tanıtmak istiyorum. Ödeme alt limiti 5$ olarak belirlenmiş. Şirket NET15 yani 15 günde bir defa ödeme alt limitine ulaşan kullanıcısına ödeme yapmaktadır. Ödemeler mesai saatleri içinde yapılmaktadır. Resmi tatillerde ödeme alamazsınız.

Bazı hit yöntemleri kullanarak gösterim sayınızı arttırarak da kazanç elde edebilirsiniz, fakat biz bunu önermiyoruz. Belli bir süre sonunda bu tarz yöntemler kullanan arkadaşların hesabı banlanıyor. 1000 gösterime 0.12$'a kadar ödeme yapıyor.bSitenizin çoğul hiti günlük 20K veya üzeri ise şiddetle önerdiğimiz bir reklam türüdür. Sitenizin en altına reklam kodunu yerleştirerek ek olarak kazanç elde etmiş olursunuz. 1000 çoğul görüntülemesi olan bir web sitesi sahibi aylık 3,6$ kazanç elde edebilir.


Google reklamları ile birlikte kullananlar için de herhangi bir sorun oluşturmayacağını da bildirmek isterim. Özellikle film siteleri için en ideal ek kazanç getiren yöntem olduğunu iddia ediyoruz. Aynı zamanda bir oyun sitesinden de yüksek kazançlar elde etmeniz mümkündür.


Sanırım bir kaç gün içinde ilk ödemeyi alacağım ve ödeme kanıtınıda siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağım.
(https://www.valuepubmedia.com/index.php?rp=1532)

(https://www.valuepubmedia.com/index.php?rp=1532)
Siteye üyelik için tıklayınız (https://www.valuepubmedia.com/index.php?rp=1532).Aylık toplam 5.000 sayfa gösterimi onay için aranan bir kriter ve sitenizde yetişkin içerik, uyuşturucu, alkol ve madde bağımlığına özendirici içerikler, suç unsuru olan içerik ve zararlı kodlar olmaması lazım.Üye olurken birincil sitenizi ekleyin. yeliğinizin onayından sonra istediğiniz kadar site ekleyebilirsiniz. Sitenizin incelenmesinin ardından onay alırsa reklam kodlarını alıp sitenizde her sayfada en fazla 3 tane görünecek şekilde yerleşimini yapın. Google reklamı kullanıyorsanız, o reklamlardan uzak tutmanızda fayda var.


Bunun gibi gösterim başına ödeme yapan reklamları konulardan, mesajlardan uzak tutmak lazım. Tıklama başı ücret veren, Adsense gibi reklamları da mümkün olduğu kadar konuların, mesajların içine, yakınına koymaızda fayda var.

Referans sistemi ile de kazanç sağlıyor:

Referans linkinizden üye olan reklamverenlerin harcamalarından % 5 pay alıyorsunuz.

Referansınızla üye olan reklam yayıncılarına ödenen ücretin % 10'u kadar da pay alıyorsunuz.


Refli Link: Siteye üyelik için tıklayınız (https://www.valuepubmedia.com/index.php?rp=1532).
Refsiz Link: https://www.valuepubmedia.com/publisher.php

deniz
25.Şubat.2015, 13:06
Refinle üye oluyorum usta. Teşekkürler.