PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Sıraya Gelmek Artık Hayal Değil! - En Uygun Fiyat Garantisiyle SADESEO'da.vbasic
03.Nisan.2014, 16:24
https://i.imgur.com/xBBEeiD.png


SadeSeo S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)
Ödemeyi yaptım rapor ne zaman teslim edilecek: Ödeme onaylandıktan maksimum altı saat sonra raporunuz mail adresinize teslim edilmiş olacaktır.
Tanıtımlar için vermiş olacağım makale nasıl olmalı / ne içermeli: Tanıtım yazınız minimum 150 kelimeden oluşmalı, minimum 3 link çıkışı maksimum 5 link çıkışı içermeli, maksimum 1 adet resim (logo) içermelidir.
Arama motorlarında yükselmek garanti mi: Kesinlikle, yapacağımız çalışma sitenize paralel zamanlı olarak pozitif yönde dönecektir. Site yaşına göre oluşturulmuş paketleri doğru seçmenizde yarar var eğer doğru paketin hangisi olduğuna karar veremiyorsanız bizden destek alabilirsiniz.
Ödeme de kesinti oluyor sizin için sorun teşkil eder mi: Piyasanın neredeyse en ekonomik Seo ekibi olduğumuz için ödemelerde kesinti söz konusu olamaz paket ücretleri miktarına göre ödenmelidir.
Mail gönderme hizmetinizin yararları nelerdir: Mail göndermeleri bize ait bir GMail hesabı ile gönderilmektedir. Mailleriniz kesinlikle spam'a düşmez. Genellikle bu hizmetimiz promosyonlar, kampanyalar vs. sergileyen siteler içindir.


Backlink Paketlerimiz


Basit Paketler:
https://i.imgur.com/fno2fFI.png
https://i.imgur.com/fmRmvc4.png


Orta Düzey Paketler:
https://i.imgur.com/LDotLag.png


İleri Düzey Paketler:
https://i.imgur.com/H6CKkeF.png


Site İçeriğine Özel Çalışmalar:
https://i.imgur.com/ZBgWvMb.png


Kendi Seo Çalışmanı Kendin Yap:
https://i.imgur.com/grPXJPx.png


SadeSEO Bayilik ve Satış Ortaklığı Hakkında
Herkese merhaba, Sadeseo artık SEO Pazarında bir ilke imza atıyor ve yerel olarak bayilik kuruyor. Bulunduğunuz bölgenin seo bayiliğini alabilir ve çok hızlı bir şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz. Sadeseo'nun size özel olarak vereceği müşteri takip programı ile tüm gelirinizi ve müşterilerinizi kayıt altına alabilir, tekrar çalışma yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendi referansınızla Sadeseo'ya müşteri getirmektir. Her satış başına çalışma sürenize göre komisyon kazanacaksınız, herkese bol kazançlar.


Website: Sadeseo - Bizim (https://www.sadeseo.com)
Canlı Destek: Sadeseo - Bizim (https://www.sadeseo.com)
Skype: sadeseo
Mail: [email protected]

https://i.imgur.com/LRfPq7x.png

WeBMasteR
04.Nisan.2014, 13:04
Bol çeşit, bol olanak... Gayet güzel bir çalışma... Hayırlı işler.

Ancak, görselleri biraz daha büyütmek lazım. Zira şu an okunmuyor görsellerdeki yazılar. Paketlerde ne var görünmüyor malesef.

Konu Normal "Seo" bölümündeydi, "Ücretli SEO" bölümüne taşınmıştır. Forumdaki kategori ve bölümlere dikkat ederek en doğru alanda hizmetinizi tanıtmanız sizin için daha faydalı, forum için de daha düzenli olacaktır.