PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Youtube Videolarda Eşleşen 3. Taraf İçerik Çözümü

WeBMasteR
19.Aralık.2013, 18:43
Merhaba arkadaşlar;

Bu yazımızda eşleşen 3. taraf içeriği derdinden kurtulmanın bazı yollarını anlatmaya çalışacağım. Yıllardır denenmiş, kanıtlanmış bir yöntemdir.

En büyük dertlerden birisidir youtube için eşleşen 3. taraf içeriği.
Genelde ses, video yönetmeni, görsel içerik gibi konularda gelir 3. taraf içeriği eşleşmesi.

Her zaman ses için gelmeyebilir, bazen görsel içerik de bunun içine giriyor. Eşleşen 3. taraf içeriğini geçme yolları var; bunlar videonun genel hızı ile oynamak, içeriğin içine görsel temayı bozacak bazı resimler, videolar, introlar eklemek gibi yollardan geçiyor ama bunun için sağlıklı bir video edit programı kullanılmalıdır. Ben şahsen edius programını kullanıp çok eşleşmeyi değiştiriyorum ama bunun için zaman ayırmanız, yüklediğiniz videonun hit olacağına inanmanızla orantılı harcanan zaman...

Ayrıca youtube'un yeni müzik kütüphanesi eşleşen 3. taraf videolarda sesi değiştirmek için uygun olabiliyor ama bazen eşleşen değişse bile para kazanma aktif olmaya biliyor bunun yolu da müzik kütüphanesinden indirdiğiniz parçaların zamanları ve içeriği ile oynamaktan geçiyor. Bunun için de wavelab programını kullanmanızı öneriyorum. Bu proğramların hepsi profesyonel düzeydedir.

Bol ve Bereketli Kazançlar Dilerim.

Kaynak: YouTube videolarda eşleşen 3. taraf içerik çözümü (https://www.webmasterlord.net/758-eslesen-3-taraf-icerigi-cozumu-konusu.html)

best54x
09.Şubat.2015, 22:40
Güzel bir anlatım olmuş hocam, yalnız bu proğramlar profosyonel proğramlar yeni başlayanlar için anlattığıız youtube müzik kütüphanesi çok pratik bir çözüm,youtube bazen eşleşmelerde çok saçmalıyor bir keresinde havadaki akustik bir sesin ilgisiz bir müziğin başlangıcı ile eşleşme hatası verdi itirazlardan hiç çözüm alamadım vazgeçtim itirazdanda.

erkolay
10.Şubat.2015, 00:59
Google, Türkiye'de çok sert zaten. Hiç bir itirazımız kabul görmüyor. Bizim de bir sitemizde bizden habersiz adsense reklamına fazla tıklamış. Google banladı adsense hesabını da, o siteyi de.

Sonra eşime adsense hesabı aldım. Hesaba o banlı siteyi de ekleyeceğim. Sitemizde bilgim dışında gelişen olağan dşı reklam tıklamaları yüzünden o sitemi hala onaylamadılar. İtiraz ettim. O siteyi asla Adsense'de kabul etmeyeceklerini yazdılar. El mecbur o siteyi kendi haline bırakıp buraya yöneldik.

best54x
10.Şubat.2015, 20:48
Anladığım kadarı ile dışardan birisi kasti olarak gereksiz tıklamada bulunsa damı banlıyor doğrumudur.

erkolay
10.Şubat.2015, 20:57
Evet, kısa sürede olağanüstü reklam tıklama yükselişi olup da özellikle sonra arkası gelmeyince banlanıyor hesap.

best54x
10.Şubat.2015, 21:24
Anladığım kadarı ile dışardan birisi kasti olarak gereksiz tıklamada bulunsa damı banlıyor doğrumudur.

- - - Updated - - -

kötü bir durum.!!!

calcio
22.Eylül.2015, 17:49
Selam, ancak ne olursa olsun şunu unutmamakta fayda var.. Başkasının içeriğini kullanmamak gerekir.. Emeğe saygı..