PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üye Grupları Hakkında Bilgiler

WeBMasteR
10.Ekim.2013, 15:00
Webmaster.bbs.tr olarak, üye gruplarımız ve forumu kullanma biçimleri şimdilik şu şekildedir:

1- Adminler: Sitenin her türlü yönetiminden, geliştirilmesinden sorumludur. Tüm üyelere yardımcı olurlar. Kabahatli üyelerin yaptırımlarını hakkaniyet ölçüsünde sınırsız yetki ile kullanırlar. Süresiz yaptırımlarda en az 1 admin ile görüş birliğine varması zorunludur.

2- Co-Adminler: Bakım, Onarım, Tema, Reklam düzenleme dışında admin yetkilerinin çoğuna sahip yönetici grubudur. Süresiz yaptırımlarda en az bir admin ile görüş birliği içinde olması zorunludur.

3- Süper Moderatörler: Sitenin içerik yönetiminden, tüm forumların denetiminden sorumludur. Tüm bölümlerde, kendi yetkileri ile kabahatli üyelere 7 güne kadar yaptırım uygulayabilir. Daha uzun yaptırımlar için, diğer yöneticilere öneride bulunmalıdır.

4- Moderatörler: İlgi ve yetenekleri olan forumları geliştirmek, denetlemek ve görevli olduğu forumlarda üyelere yardımcı olmakla sorumludur. İlgili bölümlerindeki içerikleri düzenleme yetkileri vardır. Kabahatli üyelere, kendi yetkileri ile 3 güne kadar yaptırım uygulayabilirler. Daha uzun yaptırımlar için, diğer yöneticilere öneride bulunmalıdır.

5- Aktif Üye: Mesaj sayısı 25 üzeri olan üyelerdir. Doğrudan konuları ve mesajları yayınlanır. Sosyal grup ve albümler, imza ve avatar oluşturabilirler.

6- Yeni Üye: Mesaj sayısı 0 ile 24 arasında olan üyelerdir. Profil mesajı yazamazlar, imza, avatar, sosyal grup ve albüm oluşturamazlar.

WeBMasteR
03.Şubat.2015, 22:42
Yeni Üyelerin özel mesaj sistemi kullanımı sağlanmış, Link İşlem Kategorisi hariç, konu ve mesajlarındaki moderasyon kaldırılmıştır. Durumun suistimal edilmemesi rica olunur.

Sir.Vanity
29.Mayıs.2015, 10:12
Yakında yeni ranklar eklenecektir.

deniz
30.Mayıs.2015, 22:41
Yakında yeni ranklar eklenecektir.

Yeni ranklar derken yeni gruplar mı eklenecek, yeni rank tasarımları mı?

Sir.Vanity
03.Haziran.2015, 22:40
Yeni ranklar derken yeni gruplar mı eklenecek, yeni rank tasarımları mı?
2 side eklenecektir.

denizci
03.Temmuz.2015, 10:19
Avatar yükleyemiyorum. Mesaj sayım 25'i çoktan geçti. Bir üst gruba alabilir misiniz beni?

WeBMasteR
04.Temmuz.2015, 21:40
Avatar yükleyemiyorum. Mesaj sayım 25'i çoktan geçti. Bir üst gruba alabilir misiniz beni?

Üyeliğin bir üst grup pro üye olarak değiştirilmiştir denizci arkadaş. Gecikme için özür dileriz.

Sir.Vanity
18.Temmuz.2015, 18:45
Yeni sistem daha guzel olmuş:)

enerjim111
27.Aralık.2018, 17:34
teşekkürler bilgi için

yeniyol000
01.Ocak.2019, 15:56
teşekkürler

elif509
15.Mart.2019, 21:25
cok tesekkurler

4takip
25.Mart.2019, 01:00
yeni üye loldum bakalım güzel forum gibi hayırlısı :)

4takip
08.Nisan.2019, 16:41
teşekkürler

dogugumus
02.Nisan.2021, 15:21
Doğu Gümüş-Kişiye Özel Tasarımlar
Doğu Gümüş ürünleri 316L Çelik ve 925 Ayar Gümüş kalitesi ile üretilir. Anti alerjiktir. En hassas ciltlerde bile kesinlikle alerji yapmaz. Kararmaz, solmaz, bozulmaz işçilik ve taş kalitesiyle rakiplerinden açık ara önde olduğunu anlayacaksınız. Çelik bileklikler ile tarzınızı konuştururken gümüş kolye asaletiyle tarzınızı tamamlayacaksınız. Sevgiliye hediye edeceğiniz şık takılar, arkadaşa hediye edeceğiniz kişiye özel takılar ve son olarak birbirinden güzel sürpriz hediyelerle sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Siparişiniz teslim edilene kadar ki her aşamasında bizlere direkt mesajla ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size daima hizmet verecektir. www.dogugumus.com 0553 178 72 44 Sipariş Hattı

emin220
13.Haziran.2022, 19:59
Bilgi için teşekkürler

maltepecilingirr
03.Mart.2023, 23:39
Maltepe başta olmak üzere tüm çevre ilçelere 15 dk gibi kısa bir sürede hizmet vermektedir. Tüm çilingir işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://maltepeanahtarci.com