PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Video İzleyerek Coin Kazanın! Viuly!Media Network
14.Aralık.2017, 17:08
https://www.coinist.io/wp-content/uploads/2017/10/viuly.png
Viuly, merkezi olmayan video izleme platformudur. Hem izleyene hemde videoyu paylaşana para kazandıran sistemdir. YouTube gibi sadece video sahibine para kazandırmaz. İzleyene de para kazandırır. Henüz alpha aşamasında olmasına rağmen piyasada 0.10 kuruş etmektedir. Aşağıdaki üyelik linkinden üye olanlara 50 VIU başlangıçta ücretsiz verilmektedir.

Üyelik Linki: (https://www.viuly.io/r/K710025a32926aa0)https://www.viuly.io/r/K710025a32926aa0 (https://www.viuly.io/r/K710025a32926aa0)


Video editörleri, video paylaşırlar, kullanıcılardan sitenin verdiği VIU ile bağış alır ve videolarda çıkan reklamlarla kazanırlar. Kullanıcılar ücretsiz videoları izlemekte ve ödüller almaktadır. Reklamverenler reklam yerleştirir ve doğrudan kullanıcılara ödeme yapar. Reklam bütçeleri içerik yaratıcıları ve kullanıcıları arasında dağıtılır. Artık aracı yok! Platform üzerindeki tüm ödemeler VIU belirteçlerinde otomatik olarak yapılır ve işlem geçmişi blokçubukta saklanır.

Bilgi 1)
Videoları izlemek için nasıl para alabilirim? Paramı sistemden nasıl çekebilirim ve harcayabilirim?
Site üzerinden herhangi bir videoyu açtıktan sonra karşınıza 30 saniyelik bir reklam çıkar. Reklamı izleyip reklamı geç'e tıklarsanız otomatik olarak VIU hesabınıza geçer.

Bilgi 2)
YouTube varken Viuly platformuna neden ihtiyacımız var?
Youtube sadece video yayıncısına kazandırırken Viuly izleyene de izletene de kazandırır. Aracı olmadan gerçek anlamda devrim niteliğindeki blokçık destekli bir video platformudur. Bir içerik oluşturucu, bir video yükler. Bir reklamveren ona bir reklam ekliyor. Reklam maliyeti, videonun yaratıcısı ile bu videoyu izleyen kullanıcı arasında dağıtılır. Her şey otomatik olarak yapılır. Reklamveren, aracılıklardan tasarruf ederek reklam maliyetlerini düşürür. Video yaratıcısı, gelirinin% 60 -% 70'ini alan diğer video platformlarından çok daha fazlasını kazanır. Ve kullanıcılar videoları izlediği için ödüllendiler. Bu herkes için kazan-kazan bir durum.

Not)
Site şu anda alpha sürümdedir. Alpha sürümüne kadar video izleyerek VIU kazanabilirsiniz. Beta 2018 sonlarına doğru bitmesi bekleniyor. Beta da bittiğinde windows, android ve diğer platformlara uygulaması gelecek.

Not2)
Alpha bittiğinde bakiyeniz sıfırlanmayacak merak etmeyin. Güvenle VIU kasabilirsiniz.