PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bedava 150 GH/s Cloud Mining

Media Network
28.Kasım.2017, 19:34
SierraHash Cloud Mining

Evet 150 gh/s bedava mining yapan bir site var, sadece üye olmanız yeterli. 5 günde 0.00020 btc kazıyor ve minimum çekme tutarı 0.00020 BTC...

İlk ödemeyi almak için en az 0,001 BTC ödeme yapmanız gerekiyor.

Sonraki birikimleri her 24 saatte bir çekebilirsiniz.

Not: Bu tür sitelerin ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Yatırım yapacaksanız, sizi üzebilecek miktarları girmeyin lütfen!

3 seviye referans sistemi var:

1. seviye %7
2. seviye %2
3. seviye %1

oranlarında komisyon veriyor.

Sistemin Bitcoin bakiyesini https://live.blockcypher.com/btc/address/3BTiBAEjmsP6aAkECJjb7qmqCT1srYesM9/ adresinden kontrol edebilirsiniz.

Siteye Gitmek İçin TIKLA (https://www.sierrahash.com/?ref=169493)

NOT: Sistemde 6 Aralık'tan bu yana ödeme yapılmıyor!

erkolay
28.Kasım.2017, 22:17
Refinle üye oldum bakalım. Sana %10 daha güç mü kazandırdım şimdi?

Daha güçlü kazmak için satın alma istiyorlar. 0,001 BTC ile güç 400 Gh/s oluyormuş. Bu ödeme ne kadar süre için oluyor? Günde mi bu kadar istiyor, ayda mı? Yoksa bir kez ödemek yetiyor mu?

Media Network
28.Kasım.2017, 22:22
Refinle üye oldum bakalım. Sana %10 daha güç mü kazandırdım şimdi?

Daha güçlü kazmak için satın alma istiyorlar. 0,001 BTC ile güç 400 Gh/s oluyormuş. Bu ödeme ne kadar süre için oluyor? Günde mi bu kadar istiyor, ayda mı? Yoksa bir kez ödemek yetiyor mu?

Refli üye çekersen reften gelenler ile çekiyor

erkolay
29.Kasım.2017, 20:50
3 seviye referans sistemi var:

1. seviye %7
2. seviye %2
3. seviye %1

oranlarında komisyon veriyor.

erkolay
05.Aralık.2017, 09:40
0,0002 BTC çekilebiliyor denmiş. İlk ödemeyi almak için birikimin 0.001 BTC'ye ulaşması ve o miktarı da güç için harcamak gerekiyor. Bu da 150 GH/s güçle yaklaşık 1 ayı buluyor.

O kadar beklemek istemiyorsanız 0,001 BTC yatırarak sürekli çekim yapabilirsiniz. Tabi yine minimum çekme tutarının 0,0002 BTC olması gerekiyor.

deniz
05.Aralık.2017, 10:47
Uyarı: badbitcoin.org sitesinde bir kişi şöyle bir rapor yazmış:

Sierrahash.com If you are ever visiting the North Pole, do drop in and visit the mining farm. Say hello to Santa, the Lead Engineer, and Rudolf the red faced scammer. 11/16/17

http://www.badbitcoin.org/thebadlist/index.htm adresinde S harfine tıklayınca görünüyor bu not.

"Eğer Kuzey Kutbu'nu ziyaret ediyorsanız çiftliğe girin, kurşun mühendisi olan dolandırıcı Noel Baba ve kırmızı suratlı Rudolf'a 'merhaba' deyin" diyor.

Bu rapor doğru mudur değil midir bilmem ama buraya yazmak zorundayım.

Yani yatırımlarınız küçük olsun ve minimum çekme limitine ulaştığınızda çekim yapın sürekli. En azından ana paranız kadar çekmiş olun. En önemlisi de Bitcoin adresinizi sık sık değiştirin.

Media Network
05.Aralık.2017, 15:15
deniz bu sierra da en az 10 dolar para yatırman gerekiyor. günlük kazdığını çeke bilmen için..

ama ben pek sıcak bakamadım bu siteye. içime sinmedi. minimun çekim yapmak için 13 veya 2 btc diyo yahu 13 veya 2 btc olsa ben nıye mining yapayımki:)

sabrınız varsa burda oyun oynuyarak da bitcoin kazana bilirsiniz http://btcheat.com/?i=586979
soracak olursanız nasıl oyun oynuyarak para veriyo. adamlar bir network ağ kurmuşlar pop up reklamlardan kazanıyorlar. bir forumda adamın biri ödeme kanıtı eklemişti. kanıtı almayı unuttum pc geçmişini silmiştim aklıma gelmiyor..

erkolay
05.Aralık.2017, 18:40
bu sierra da en az 10 dolar para yatırman gerekiyor. günlük kazdığını çeke bilmen için..

ama ben pek sıcak bakamadım bu siteye. içime sinmedi. minimun çekim yapmak için 13 veya 2 btc diyo yahu 13 veya 2 btc olsa ben nıye mining yapayımki:)

10 dolar değil, 0,001 BTC harcamak gerekiyor. Bunun dolar olarak karşılığı her an değişiyor.

0,001 BTC'yi ister dışardan yatırın isterseniz sistemde biriktirip 0,001 BTC'ye ulaşınca birikiminizi harcayın. Minimum çekim yapmak için bu yeterli. 13 veya 2 BTC gibi bir rakama rastlamadım ben.

Referansımla bir arkadaş kendisi için 0,002 BTC harcadı. 950 GH/s güce ulaştı. Her 24 saatte 0,00027 BTC civarında çekim yapıyor. Onun referansı ile üye olan başka biri de 0,012 BTC yatırdı. O da 4951 GH/s güçle her 24 saatte 0,0013 BTC civarında çekim yapıyor.

Arkadaş, bu işi sevdi. Bana da 0,001 BTC yatırdı. Oradan 400 GH/s güç geldi. Birkaç referansla da 212 GH/s güç geldi. Sierra da 150 GH/s güç vermişti zaten. Toplam 762 GH/s güçle ben de günlük 0,00019 BTC kazanmaya başladım.

Arkadaşın bana yatırdığı 0,001 BTC'yi harcayınca, sistemde biriken 0,00028 BTC'yi çektim. Mevcut hız (762 GH/s) ile her 25 saatte 0,0002 BTC çekebilirim.

Ancak deniz arkadaşın uyarısını dikkate almakta fayda var. Bu tür sitelere fazla para yatırmamak lazım. Arastırman için teşekkürler deniz.

Media Network
05.Aralık.2017, 20:55
erkolay sen hangi cüzdanı kullanıyorsun

erkolay
05.Aralık.2017, 21:16
erkolay sen hangi cüzdanı kullanıyorsunParibu'yu önerdiler. Ben de oradan açtım.

Media Network
05.Aralık.2017, 21:43
Paribu'yu önerdiler. Ben de oradan açtım.

bende şimdi çekim yapa bildim :) paribuya para falan gelmedi ?

Media Network
05.Aralık.2017, 21:51
erkolay deniz bu arada pc sağlam vpn kurun tor ile reften üyelik açın :) işe yariyor

erkolay
05.Aralık.2017, 22:45
Paribu 0,001 BTC altındaki bakiyeyi dikkate almıyor galiba. O rakama ulaşınca hesapta görürsün. Bitcoin hesabına transfer geçmiş mi? 6 madenciden onay gerekiyor ya...

erkolay
07.Aralık.2017, 18:45
Bitcoin rekor üstüne rekor kırınca Sierra Hash bugün ödeme konusunda sorun çıkardı. Umarım bu sorun geçicidir ve bugün olması tesadüftür.

Media Network
07.Aralık.2017, 18:54
valla bilgisayarınıza güveniyorsanız Antpool üzerinden madencilik yapın

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -
erkolay abi ben sierrahash cüzdanımı değiştirdim. Xapo ekledim. Xapo da güvenilir bir yer. adamlar limit ne olursa olsun. her türlü transferi kabul ediyorlar.. hatta ufak mebla ile coin ala bilirsiniz.. KUveyt türk ile anlaşmalı çalııyorlar

erkolay
08.Aralık.2017, 09:08
Xapo da ne çok evrak istiyor yaw? İkametgah belgesi bile...

Paribu'nun komisyonları çok. İşlem alt limiti yüksek falan ama pratik ve TL ile de çalışıyor. Hesaptan bir hareket için telefon onayı olmadan transfer yapmıyor.

Media Network
08.Aralık.2017, 16:24
Xapo da ne çok evrak istiyor yaw? İkametgah belgesi bile...

Paribu'nun komisyonları çok. İşlem alt limiti yüksek falan ama pratik ve TL ile de çalışıyor. Hesaptan bir hareket için telefon onayı olmadan transfer yapmıyor.

xapo benden hiçbir evrak istemedi. sen güvenlik ayarlarını iyi yaparsan kralı gelse senın cüzdanından başka biri asla ve asla para bitcoin aktaramaz

erkolay
08.Aralık.2017, 22:35
Şu Antpool konusunu bir anlat bakalım. Gerekirse yeni başlık aç Media Network arkadaş. Harcanan elektriğe değer mi? Ne getirir, ne götürür bir öğrenelim hele...

Media Network
08.Aralık.2017, 22:40
abi antpool iyi antpool dan madencilik yapmak için Antiminer S9 şiddet ile tafsiye ederim

erkolay
08.Aralık.2017, 22:46
abi antpool iyi antpool dan madencilik yapmak için Antiminer S9 şiddet ile tafsiye ederimYaw iyiyse işte bir konu aç da enine boyuna öğrenelim şunu.

Media Network
08.Aralık.2017, 22:50
Açarım abi videolu bir anlatım yaparım

erkolay
08.Aralık.2017, 22:52
Bu arada Sierra Hash'e kimse para yatırmasın. 2 gündür para yatırmıyor.

"Cant reach Bitcoin Api. Try again later" diye hata mesajı veriyor. Yani ya engellendiler ya da scam oldular. Bazı engellenen siteler, başka bir isimle tekrar gelip eski sitelerdeki bakiyeleri yeni sitelerine kabul ediyorlar. Umarım bu da böyle olur. Ama şu an durum nedir bilen yok. O yüzden kimse dışardan para yatırmasın.

Media Network
08.Aralık.2017, 23:02
Bu arada Sierra Hash'e kimse para yatırmasın. 2 gündür para yatırmıyor.

"Cant reach Bitcoin Api. Try again later" diye hata mesajı veriyor. Yani ya engellendiler ya da scam oldular. Bazı engellenen siteler, başka bir isimle tekrar gelip eski sitelerdeki bakiyeleri yeni sitelerine kabul ediyorlar. Umarım bu da böyle olur. Ama şu an durum nedir bilen yok. O yüzden kimse dışardan para yatırmasın.

Abi günlerdir ben bas bas burada bağırıyorum anlamıyorsun. ciddi anlamda bitcoin işine girecekler xapo ile çalışsın. adamlar kaliteli güvenilir. ve sağlam çin japonya bankası xapo üzerine tanımam.

bu aralar facebook üzerinden irtibatlarımız var .

olursa xapo türkiye temsilciliğini alacağız

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

xapo'dan İster kredi kartı ile para yatır. ister banka havalesi ile yatır banka havalesi ile yatırınca kuveyt türk ten senden 1 tL işlem ücreti kesiyor. ve kuveyt türk ile anlaşmalı. güvenilir yani

erkolay
08.Aralık.2017, 23:28
Xapo, sanal cüzdan değil mi yaw? Madencilik ile bir ilgisi mi var?

Media Network
08.Aralık.2017, 23:36
Xapo, sanal cüzdan değil mi yaw? Madencilik ile bir ilgisi mi var?

xapo cüzdan ama ordan bitcoin bile ala bilirsin gönül rahatlığı ile mesala paribu bir kötü yanı var. sen para yatırdığın zaman o para hesabına geçene kadar verem kanser ediyor seni. bitcoin istediği kadar tavan yapsın sen etkilenemiyorsun.

o yüzden kimsenin zoruna gitmesin kardeşim elin yabancası türklerden daha kaliteli iş yapiyor ben o yüzden tr firmalarını değilde en çok yabancı firmaları tercih ediyorum çok şükür bu zamana kadar sorun yaşamadım