PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E-Ticaret Sitesi - Cüzdan-Çanta-Valiz - Fark Ondasepultura
10.Kasım.2017, 11:01
Kadın çanta modelleri yeni sezonda yine rengarenk ve çok çeşitli
Modanın kalbi bayan çanta modelleri (https://www.farkonda.com/kategori/kadin-canta.aspx) ile daha da bir hızlı atıyor. Sürekli güncellenen modeller, yurt dışından gelen akımlar, sezona bağlı değişimler, zaten farklılık isteyen hanımları daha da cezbediyor. Ancak aradığı çanta modelini mağaza mağaza dolaşarak yorulmak yerine online alışveriş kolaylığıyla tek tıkla almak isteyen hanımların yeni tercihi Farkonda.com oluyor. Yüzlerce çanta, cüzdan ve valiz seçeneğini en uygun fiyat avantajıyla müşterilerine sunan e-ticaret mağazasında her tarza uygun bir çanta modeli bulmak mümkün. Sonbahar kış çanta modası hakkında ipuçları ise Farkonda (https://www.farkonda.com) blogda yer alıyor.
Çapraz çanta (https://www.farkonda.com/kategori/kadin-canta/capraz-askili-canta.aspx) artık hanımların vazgeçilmez çanta modelleri arasında. Kürklü, poliüretan, hakiki deri, suni deri ve daha pek çok malzemeden yapılabilen çapraz çanta modelleri, gündüz olduğu kadar akşam davetlerinde de kendisine yer buluyor. Ne de olsa artık çanta modelleri için gece-gündüz ayrımı neredeyse ortadan kalkmış durumda. Modacıların günlük kullanım için tasarladığı bir uzun çapraz askılı çanta modelini modeli siz pek tabii bir akşam davetine yakıştırabilir, kombininize uygun olarak kullanabilirsiniz. Bunun için de çok sayıda seçeneği bir arada bulabileceğiniz online çanta mağazalarına bir göz atmakta fayda var.
Bayan omuz çantası (https://www.farkonda.com/kategori/kadin-canta/omuz-cantasi.aspx)denildiğinde aklınıza klasik anne modelleri geliyor olabilir. Tabi eğer Farkonda'nın kadın omuz çantası kategorisini görmediyseniz. Çok sayıda modern tasarımlı kadın çanta modeline ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesinde omuz çantası modelleri de oldukça dikkatleri çekiyor. Farklı renk seçenekleri, zımbalı, pullu, metal aksesuarlı modelleriyle omuz çantaları genellikle içlerinde bulunan uzun askılara da sahip. Bu sayede istenildiğinde bu askılarla da rahatlıkla kullanılabilen bayan çantaları hanımları hem fiyatları hem de pratikliğiyle mutlu ediyor. Üstelik bu muhteşem çantalar uygun fiyatlarla yorulmadan ayağınıza kadar geliyor.

Cüzdan modelleri (https://www.farkonda.com/kategori/cuzdan.aspx)kullananın kişiliğini de yansıtıyor. Büyük ve çok bölmeli cüzdan modelleri, küçük cüzdan modelleri, hakiki deri cüzdan modelleri, poliüretan cüzdan modelleri derken siyah, mavi, kırmızı, taba, gold cüzdanlar renkleri ile de say say bitmiyor. Belki de taşıdığı cüzdana bakarak karşınızdakinin kişiliği hakkında az çok bilgi edinebilirsiniz. Erkek cüzdan modelleri ile kadın cüzdan modelleri de birbirinden farklı olarak değişim geçiriyor. Erkek cüzdanları genellikle hakiki deriden ve birbirinden çok büyük farklılık göstermeyen model ve renklerde üretilirken bayan cüzdanlarında oldukça çok model ve malzeme varyasyonu mevcut. Ancak son dönemde kart portföyleri özellikle erkek genç nesil tarafından oldukça büyük rağbet görüyor.

Erkek cüzdan modelleri (https://www.farkonda.com/kategori/cuzdan/erkek-cuzdan.aspx)son zamanlarda oldukça büyük değişim göstermeye başladı. Özellikle cüzdan yerine tercih edilmeye başlanan kart portföyleri çeşitli renk kombinasyonları ile kullanıcıların beğenisine sunulurken, üreticiler de bu ilgiye cevaben kart portföyü içerisine banknot bölmeleri eklemeye başladı. İçerisinde kredi kartları, kimlikler ve banknotlar için bölmeler ayrılan hakiki deri kart portföyleri erkek cüzdan modellerini (https://www.farkonda.com/kategori/cuzdan/erkek-cuzdan.aspx)sollayarak büyük bir çeşitliliğe sahip oldu. Cebinde cüzdan şişkinliği hissetmek istemeyen erkekler, küçük boyutlardaki kart portföyleri sayesinde rahatlıkla ihtiyaçlarını taşıyabiliyor, pantolon ya da ceket ceplerinde hoşa gitmeyen bir görüntü oluşmasının da böylece önüne geçiyor.