PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geçici Dövmerimmedia
01.Kasım.2017, 18:18
TatFast 2017 yılında Türkiye'de kurulmuş bir geçici dövme sitesidir. Profesyonel sanatçılar ve tasarımcılar tarafından tasarlanan dövme modelleri (https://tatfast.com/)ni kullanıcılarına sunar.


https://tatfast.com/wp-content/uploads/2017/09/logo.png

Geçici dövme üretimi yaparken sağlığını ve güvenliğinizi ön planda tutar. Uzun süre kalıcı geçici dövme (https://tatfast.com/) yapımında öncü olan site en uygun fiyatlar ile geçici dövme (https://tatfast.com/) satışı yapmaktadır. Geçici dövmenizi yaklaşık ikidakika içerisinde uygulayabilir ve bir hafta boyunca tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.

Birbirinden farklı 17 kategori ile hayvan geçici dövme (https://tatfast.com/gecici-dovmeler/animal/),ok geçici dövme (https://tatfast.com/gecici-dovmeler/arrow/) ,kuş tüyü geçici dövme (https://tatfast.com/gecici-dovmeler/feather/), aşk geçici dövme (https://tatfast.com/gecici-dovmeler/heartandlove/), korku geçici dövme (https://tatfast.com/gecici-dovmeler/horror/), çizim geçici dövme (https://tatfast.com/gecici-dovmeler/illustration/), yazı geçici dövme (https://tatfast.com/gecici-dovmeler/typography/) gibi yüzlerce modele ev sahipliği yapmaktadır.

Dövme yaptırmak çok önemli ve dikkatli bir iştir. Sağlıksız ellerde yapılan kalıcı dövme başınıza büyük sorunlar ve acılar getirebilir. Ancak geçici dövme (https://tatfast.com/)de böyle bir durum söz konusu değildir. Kalıcı dövme yaptırmadan önce sizin için en güzel deneyimlerden biri olacak olan geçici dövme sayesinde aynı zamanda etraftaki insanların dikkatlerini de üstünüze toplamanızı sağlayacak.