PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blan&Cat Bayan Giyim ve Erkek Giyimblan-cat
01.Kasım.2017, 11:44
Site Adı (Başlık): Blan&Cat Bayan Giyim ve Erkek Giyim

Site Açıklaması:
Blan&Cat 2017 yılında yayın hayatına başlamış ve köklü bir firmanın Online Satış Mağazası olarak devreye girmiştir.
Kendi üretimi olan kumaşlardan hayata geçirdikleri Bayan Giyim ve Erkek Giyim ürünlerinin satıldığı internet sitesini ziyaret ederek satın alacağınız her ürün ücretsiz kargo ile gönderimi sağlanmaktadır.
Hızlı gönderim, ücretsiz kargo ve sunduğu kalite ile ön plana çıkmayı hedefleyen Blan&Cat Bayan Giyim (https://www.blan-cat.com/bayan-giyim) ve Erkek Giyim (https://www.blan-cat.com/erkek-giyim) online satış pazarında yer edinmeyi hedefliyor.
Canlı destek ile müşteri temsilcileri ile birebir görüşme fırsatı sunan Blan&Cat (https://www.blan-cat.com) satış sonrası hizmetiyle müşterisine güven veriyor.
Sunduğu ürünler sadece Erkek Giyim ve Bayan Giyim ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda Bayan Aksesuar (https://www.blan-cat.com/bayan-aksesuar) ürünlerinin satışını da gerçekleştirmekte. Genişlettiği online satış pazarı sayesinde bir çok ürüne kalite ile ulaşabilir ve yıllar boyu kullanabilirsiniz.
Merak ettiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünler hakkında müşteri temsilcileri ile iletişim kurup, bilgi alabilirsiniz.
Adresimiz : www.blan-cat.com (https://www.blan-cat.com)

Site Kategorisi: E-Ticaret
Açılış Tarihi: 31.10.2017
Uzun ve Kısa vadeli hedefler: E-Ticaret sitesi üzerinden satış potansiyelini yakalamak.
Belirtmek İstedikleriniz (Varsa):
Site Adresi (Link): www.blan-cat.com (https://www.blan-cat.com)