PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : phpKF - Yerli Php Kolay Forum ve Portal ScriptiWeBMasteR
18.Mart.2014, 21:02
phpKF - Yerli Php Kolay Forum ve Portal Scripti


Türkiye'deki geliştiriciler tarafından hazırlanan ve sürekli güncellenen yüzde yüz Türkçe, ücretsiz, gelişmiş forum ve portal scripti.

phpKF Nedir ? php Kolay Forum; PHP ve MySQL destekli, kullanımı kolay, hızlı, güvenli, eklenti ve tema destekli, yönetim masası üzerinden birçok özelliği ayarlanabilen, gelişmiş ve ücretsiz bir forum uygulamasıdır.

Tamamiyle sıfırdan geliştirilmiş, hiçbir foruma benzemeyen, %100 Türkçe ve %100 Türk yapımı bir sistemdir.
Kullanmak için tek yapmanız gereken buradan (https://www.phpkf.com/indirme.php) forumu indirip, PHP ve MySQL destekli bir sunucuya kurmak.

Kurulum klavuzu için bu sayfaya (https://www.phpkf.com/kurulum_klavuzu.php) bakın. Şimdiye kadar çıkan sürümlerin kaydını görmek için tıklayın. (https://www.phpkf.com/surumler.php) https://www.phpkf.com/dosyalar/giris_portal.jpg (https://www.phpkf.com/portal_index.php)

phpKF-Portal Nedir ? php Kolay Forum için hazırlanmış, forum ile tamamiyle bütünleşik, geniş içeriğe sahip, kurulumu kolay, eklenti ve tema destekli, %100 Türkçe ve %100 Türk yapımı gelişmiş bir portal uygulamasıdır.

Kullanmak için tek yapmanız gereken portalı buradan (https://www.phpkf.com/indirme.php) indirip, PHP ve MySQL destekli bir sunucuya kurmak. Portal çalışmak için php Kolay Forum'a ihtiyaç duyar.

Şimdiye kadar çıkan sürümlerin kaydını görmek için tıklayın. (https://www.phpkf.com/surumlerp.php) Neden phpKF
? https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif Daha Kolay
https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif Daha Güvenli
https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif Daha Hızlı
https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif Daha Sorunsuz https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif %100 Türkçe
https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif %100 Türk Yapımı
https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif %100 Ücretsiz
https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif %100 Destek https://www.phpkf.com/dosyalar/tik.gif Birbiriyle %100 Uyumlu Forum ve Portal


Kaynak (https://webmasterlord.net/diger-hazir-sistemler/2223-phpkf-yerli-php-kolay-forum-ve-portal-scripti-new-post.html)