PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Camentan ile kazanınreferanscı
19.Ekim.2017, 11:35
Camentan Şirket Sunumu;

https://i.hizliresim.com/lb3dvJ.jpg

Camentan resmi olarak Türkiye ' de kurulmuş yatırım ortaklık sistemine öncü olmuş büyük karlar elde edebileceğiniz bir yatırım aracıdır. Camentan sizlerin yatırımını bitcoin ,altın, solucan ve döviz de değerlendirerek buradan elde ettiği kardan sizlerin yatırımına aylık %10 kazandırıyor. Camentan'da her bütçeye göre yatırım paketi bulunmaktadır. İstediğiniz paketten istediğiniz kadar alabilirsiniz ve yatırımlar 1 yıllıktır. Minimum çekim tutarı 100 ₺ ’dir.

https://i.hizliresim.com/AynL1z.png

Kolay kullanıcı paneli ile istediğiniz her şeye kolayca ulaşabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/pGX6Wz.png
Referans Sistemi;

Camentan referans üyeliği getirenleride unutmuyor. Getirdiğiniz referans üyesinden %10 kazanç sağlıyorsunuz. Referans linkinizle üye olan yatırımcı herhangi bir paketten satın alıp yatırım yaparsa sizde kazanıyorsunuz. Derinlik limiti yok . Ne kadar çok referans getirirseniz o kadar çok kazanabilirsiniz. Bunuda sistemde görelim.

Referans kazanç sistemi

250 ₺ = 25 ₺
1000 ₺ = 100 ₺
5000 ₺ = 500 ₺
10.000 ₺ = 1000 ₺
25.000 ₺ = 2500 ₺
50.000 ₺ = 5000 ₺

https://i.hizliresim.com/V3P0vZ.pngSözleşme;

En az 1000 ₺'lik yatırım karşılığında [email protected] adresine göndereceğiniz

E-Mail ile 15 gün içerisinde belirttiğiniz adrese sözleşmeniz gönderiliyor. Herhangi bir sebepten dolayı Camentan iflas açıklamak zorunda kalırsa , en az yatırdığınız miktarı geri ödemeyi taahhüt eder. Bunu sözleşmeyle resmi kılıyor.

Türkiye'nin dev yatırım ağı Camentan oldukça güvenilir bir sistemdir. Üye olurken T.C kimlik numaranız - adınız soyadınız - doğum tarihiniz ve telefon numaranızdan herhangi birini yanlış girdiğiniz takdirde üyelik oluşturamayacaksınız. Doğru girdiğiniz takdirde telefonunuza gelen sms onay kodu ile üyeliğinizi doğrulayabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi ve banka hesap bilgilerinizi sms onayı olmadan hiç kimse değiştiremez. .


Tanıtım Videosu
lFqZ3TxbZus

Süreç nasıl işler;
Camentan para kazanma kolaylığı sunan web tabanlı bir yatırım şirketidir. Bu şirkette mantık, siteye girip üye oluyorsunuz paket satın alıyorsunuz ve para yatırdığınızı üye olduktan sonra bildiriyorsunuz. Para çekmek istediğinizde hesap bilgilerinizi site içerisindeki bölüme girerek para çekme isteği yolluyorsunuz. Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok bu bir oyun değil bu bir Türkiye'de bulunan yatırım şirketidir.


Site Adı : www.camentan.com

Yatırım Planları: 6 adet yatırım planı

Ödeme İşlemcileri: havale eft papara

Minimum Yatırım Miktarı: 250 TL

Minimum Çekim Miktarı: 100 TL

Site hakkında bilgilendirme: Bitcoin Solucan Ciftliği Altın ve gayrimenkul ve döviz yatırımları yapan şirket

Ref link : https://www.camentan.com/kayit-ol?aff=112


Uyarı Notu : Yatırım risk içermektedir. Paranızın tamamını ya da bir kısmını kaybedebilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/NOlprX.jpg

NOT: Ödeme aldıkca güncelleme yapacağım.