PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oversized ModasıSibel Çiçekçi
19.Ekim.2017, 09:47
Oversized gömlek kombinlerinden paylaşmak istedim. Oversize bol kesimiyle rahat ettirirken fazla kilolarınızı saklayarak zayıf bir görüntü yaratmanızı sağlıyor. Etek üzerine beyaz bir oversized gömlek giyerek yaz günleri için ideal bir kombin yaratabilirsiniz. ya da uzun ve oversize kesim gömleklerin altına kot giyerek spor bir tarz yaratabilir. Uzun gömleğiniz sayesinde hatlarınızı kapatabilirsiniz.
Oversize kesimin kullanılabileceği bir diğer alternatif tartışmasız paltolar. Bu yıl çok gördüğümüz bu paltoları omuzlarda taşıyarak aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Kat kat giyinmenin moda olduğu bu yıllarda paltolar işinizi kolaylaştırıyor. Bol kesimiyle oversized kazaklarınıza da yer veriyor. Rahatlıkla kullanmanızı sağlıyor. Daha önceki yazımda da bahsettiğim bu tarz kombinleri kemerle daha şık bir hale getirebilirsiniz. Erkek giyim (https://shop.sarar.com/erkek-giyim)tarzında maskulen bir havada veriyor.
Kot ceket ve kot gömlekte de kullanılan bu kesim kıyafetleri beyaz gömlek ve beyaz spor ayakkabı (https://shop.sarar.com/erkek-giyim/ayakkabi)ile kombinleyebilirsiniz. Şal olarak aynı tonları tercih edebilir ya da kırmızı şal ile renk katabilirsiniz. Özellikle koyu kota kırmızı çok yakışıyor. Beyaz Pantolon kullanmak yerine siyah ya da kot patolonu tercih edebilirsiniz.

Kış aylarında içimizi ısıtacak bu kazaklara ne dersiniz? İster etekle, ister bolluğun devam niteliğinde olan kumaş bol pantolonla isterseniz kotla kombinleyebilirsiniz. Etek ile kombinledğinizde ofiste rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kış aylarında bizi koruyan ve çok şık duran şal battaniyelerle kombinleyebilirsiniz.

erkolay
19.Ekim.2017, 15:37
Konunun yeri "Kadın Dünyası" bölümü... Doğru yere taşındı.