PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siteniz üzerinden bina otomasyonubolubeyi
06.Eylül.2017, 20:32
http://temrinlerim.org/images/akilli/13.jpg


http://smfdestek.com/images/akilli/1.png


http://smfdestek.com/images/akilli/2.png


http://smfdestek.com/images/akilli/3.png

Sistem özellikleri:
1. 7 adet röle internet bağlantısı olan her hangi bir yerden açılıp kapatılabilmektedir. Sistem sadece yerel ağda değil internet üzerinden de çalışmaktadır. Bu özellik sayesinde internet bağlantısı olan her yerden pc, laptop, tablet ya da cep telefonu üzerinden uzaktaki cihazların açılıp kapatılması mümkündür. Evinizde ya da işyerinizdeki ışıkları açıp kapatabilir, bahçenizi ya da çiçeklerinizi sulayabilir, perdeleri açıp kapatabilirsiniz.http://temrinlerim.org/images/akilli/9.jpg http://temrinlerim.org/images/akilli/10.jpg


http://temrinlerim.org/images/akilli/11.png


2. Sistem röle kontrolünün de yanında eş zamanlı olarak ortam ısısını da ölçmektedir.


3. Ortam sıcaklığı, röle çıkışları ve izinsiz giriş bildirimlerini eş zamanlı olarak sistem tarafından izlenerek mysql veritabanında kayıt altında tutulmaktadır. İstediğiniz her hangi bir zaman geçmişe dönük ortam sıcaklığını ve röle çıkışlarının ne zaman aktif ya da pasif olduklarını internet üzerinden izleyebilirsiniz.http://temrinlerim.org/images/akilli/2.png


http://temrinlerim.org/images/akilli/3.png


http://temrinlerim.org/images/akilli/4.png


http://temrinlerim.org/images/akilli/5.png


http://temrinlerim.org/images/akilli/6.png


http://temrinlerim.org/images/akilli/7.png


http://temrinlerim.org/images/akilli/8.png4. Röle çıkışları ya da alarm sistemi aktif olduğunda sistem otomatik olarak istediğiniz bir twitter hesabına twit atarak durum bilgilendirmesinde bulunur.http://temrinlerim.org/images/akilli/1.PNG


5. Sisteme ait internet arayüzü şifre ile korunarak sisteme izinsiz olarak dışardan müdahale edilmesinin önüne geçilmiştir.6. Ayrıca ortam birer hareket sensörü, gaz sensörü ve ses sensörü ile izlenmektedir. Sensörlerin tetiklenmesi durumunda sistem şu 3 eylemi gerçekleştirir.


Gaz, yangın, duman ya da hareket algılandığında siren çalarak sesli uyarı verir.


Arzu edilen twitter hesabına twit atarak durum hakkında bildirimde bulunur.


Arzu edilen bir telefon numarasını arar ve önceden kaydedilmiş bir ses kaydını devreye sokarak bildirimde bulunur.7. Elektrik kesintisi durumunda sistem çalışmaya devam eder.


8. Burada belirtilmiş olan özellikler Platimum Version için geçerlidir.


9. Versiyonlara ait özellikler ve fiyatları aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.http://temrinlerim.org/images/akilli/fiyatlar.PNG


Gereksinimler:


1. Sistem dosyaları sitenizin kurulu olduğu dizine ya da daha farklı bir dizine kurulur.


2. Siteniz veritabanına dokunmadan ikinci bir veritabanı oluşturularak sisteme ait bağımsız bir mysql veritabanı oluşturulur.


3. Sistemin kurulacağı mekana ait telefon hattı ve internet bağlantısına ait masraflar müşteriye aittir. İnternet bağlantısının sabit IP ile sağlanması gerekmektedir.Teslimat ve sistemi devreye sokma:


1. Ödemenin hesabımıza geçmesini takiben 1 hafta içerisinde montaj tamamlanarak kargoya verilir.


2. Röleler ile rölelerin kontrol edeceği cihazlar arasındaki elektrik bağlantısı müşteri tarafından yapılır. Bu konuda istenmesi halinde telefonla ya da whatsapp üzerinden teknik destek verilir.


3. Röleler ile rölelerin kontrol edeceği cihazlar arasındaki elektrik bağlantısının bizim tarafımızdan yapılmasının istenmesi durumunda yol, malzeme ve işçilik giderleri alıcıdan talep edilir.


Demo site için pm atabilirsiniz.
Demo site üzerinden whatsapp üzerinden görüntülü olarak sistemi test edebilirsiniz.

Media Network
06.Eylül.2017, 22:43
maşallah yakında uzaya bile gidecez bolubeyi hocam :) www.mezopotamya.gen.tr beklerim hocam

bolubeyi
07.Eylül.2017, 08:28
Sitenizi merak edip linke tıkladım ancak sitenize internet erişimi yoktu sevgili Mezopotamya.

Media Network
07.Eylül.2017, 12:18
Sitenizi merak edip linke tıkladım ancak sitenize internet erişimi yoktu sevgili Mezopotamya.

haklısınız hocam sunucuları taşıyorum şuan erişim açılınca bakarsınız bolubeyi hocam. hem bu arada buraların eski yöneticisiydim :)