PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şömine Modelleribyceolist
23.Ağustos.2017, 16:22
Şömine (http://www.somineciniz.com/)

Yüzyıllardır medeniyetin yakasını bırakmayan şömineler. Kimi zaman ısınmak için, kimi zaman da tatlı lezzetler edinmek için kullanırız. Fiziksel ısı veren bu mimariler aynı zamanda görüntüsü ile de Şömineler (http://www.somineciniz.com/), belki de ateşin ilk bulunduğu zamanlardan beri ısınmak amacıyla kullanılmıştır. Yere kazılarak kullanılan ilkel şömineler, bugün tasarlanan modern şömineler için ilham olmuştur. Günümüzde her ne kadar birbirinden çok farklı tasarımlarda şömineler üretiliyor olsa da, odunlu şöminelerin klasik ve nostaljik atmosferi hala cazibesini koruyor.
Evlerinizde ve iş yerlerinizde, dekorasyon için tamamlayıcı bir unsur olarak şömineleri kullanabilirsiniz. Bazı modeller ısıtma özelliğinden bağımsız olarak sadece görsel bir şömine (http://www.somineciniz.com/) havası katarken; bazı modeller hem dekoratif açıdan hem de ısıtma açısından güzel bir alternatif olmaktadır.
Türkiye’nin hemen hemen her yerinde hizmet vermekte olan ekibimizle yaptığımız işleri an be an kaydediyor ve sizlere referans olarak sunuyoruz. Gün geçtikçe daha da büyüyor ve gelişiyoruz.
Şömine konusunda imza attığımız bazı projelerimizi güncel olarak yayınlamaktayız. Referanslarla alakalı özel resim taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.
Yıllardır işimizi özveriyle yapıp, sürekli müşteri memnuniyeti için çaba göstermekteyiz. Misyonumuzun başında müşteri güvenini kazanmak yer almaktadır. Sizlere daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmek için sürekli ve güncel olarak referanslarımızı paylaşıyoruz. Önce güven.