PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pleksi Lazer Kesim | Fason Lazer Kesim | Tuna Pleksitunapleksi
25.Temmuz.2017, 02:10
Tuna Pleksi (https://www.tunapleksi.com), olarak son model Sei Marka NRGL 1620 model lazer kesim makinamız ile müşterilerimize fason lazer kesim (https://www.tunapleksi.com/pleksi_lazer_kesim-ve-fason_lazer_kesim.html) hizmeti vermekteyiz. Makinemizin kesim ebatı: 1620*2050 mm. Makinamız diğer makinalara kıyasla daha temiz ve hızlı kesme kabiliyetine sahiptir.

Pleksi lazer kesim (https://www.tunapleksi.com/pleksi_lazer_kesim-ve-fason_lazer_kesim.html) konusunda 1 mm'den 30 mm'ye kadar fason kesim yapabilmekteyiz. Ahşap lazer kesim konusunda ise 18 mm'ye kadar fason kesim hizmeti verebilmekteyiz.

Müşterilerimizin istediği tasarımlara göre pleksi teşhir standı, pleksi kozmetik standı, pleksi ilaç standı, pleksi takı standı, pleksi broşürlük, pleksi tabela, pleksi masa, pleksi kapak,pleksi kutu, pleksi kürsü ve pleksi gözlük standı üretimleri de yapabiliyoruz.

Enerji dolu ve dinamik bir kadroya sahibiz. Bunun müşterilerimizin isteklerine en uygun ve en pratik çözümleri üretmede önemli bir etken olduğunu düşünüyoruz.

https://www.tunapleksi.com/images/logo.png

Web Site: https://www.tunapleksi.com