PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Afrika Fuarı - Addis Agrofood Tarım, Gıda Teknolojileri Fuarıaddisagrofoodfuari
10.Haziran.2017, 10:06
Afrika Tarım Fuarı Etiyopya'da

Afrikanın önde gelen pazarlarından biri olan Etiyopya’da başlıca gelir kaynağı tarımdır. İklim koşulları ve verimli topraklar bakımından yatırım yapmaya son derece elverişlidir. Gerçekleşen tarım faaliyetlerinin büyük çoğunluğu ithalat ile gerçekleşmektedir. Tarıma dayalı endüstriyel ürünlere ihtiyaç duyulduğundan dolayı yatırımcılar bu alana yoğun talep göstermektedir. Yatırımcılar devlet teşvikiyle gerçekleştirdiği faaliyetlerde büyük kar oranları elde etmektedir. Afrika tarım ve gıda fuarları ile ziyaretçiler ile yatırımcılar bir araya gelmektedir.

https://ladin.com.tr/Content/fuarsayfa/altagrafood.jpg


Afrika fuarı (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) arasında yer alan 5. Addis Agrofood Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı ile yatırımcılar ve ziyaretçiler bir araya geliyor. Yatırımcılar üretmiş olduğu makinelerin tanıtımlarını yaparken, ziyaretçiler ise tarım faaliyetlerine hız kazandıracak ve zamandan tasarruf edebilecekleri makineleri inceleyerek satın alma imkanı buluyor:

Afrika tarım fuarı (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) kapsamında tarım faaliyetlerine hız kazandıracak tarım ekipmanları, tahıl taşıma depolama kurutma sistemleri, tohum i̇şleme sistemleri, süt sağım sistemleri, traktör, biçer döverler ve silo aksesuarları gibi bir çok makinenin tanıtımı yapılmaktadır. Fuara katılan ziyaretçiler işlerini kolaylaştıracak tarım makinesi hakkında bilgi edinerek ihtiyacı olan makineyi satın alabiliyor.

Afrika gıda fuarı (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) ve tarım fuarı olan Addis Agrofood fuarının geçen yıl katılımcı listesinde yer alan Apb Tarım, Arar Makine, Çelik Kardeşler, Kalos Confectionaries, Kedır Endalaw İmporter, Greenza, Bastak Gıda, Akyürek Kardeşler ve daha yüzlerce yerli ve yabancı firma bir araya gelerek tarım makinelerinin tanıtımını yapmıştır.

Ladin Fuar ve Kongre Organizasyon Hizmetleri 5. Addis Agrofood Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarının Türkiye katılımcı ve ziyaretçi listesini düzenleyerek tanıtımlarını yapmaktadır. Sizde Uluslararası alanda gerçekleşecek olan Afrika gıda ve tarım fuarında yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Addis Agrofood Tarım Makinaları - Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı
Tarih: 8-11 ARALIK 2017
Fuar Yeri: ADDİS ABABA - ETİYOPYA
Fuar Alanı: Addis Ababa Exhibition Center