PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uluslararası Tarım, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı Addis Agrofoodaddisagrofoodfuari
24.Mayıs.2017, 13:14
Ladin, uluslararası alanda fuar ve kongre organizasyonları düzenleyerek ziyaretçi ve katılımcıların tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Fuar organizasyonunu gerçekleştirdiği Endonezya, Etiyopya, Pakistan, Yunanistan, Singapur, Suriye, Dubai, Brezilya, Irak, Ukrayna, İran, İtalya, Polonya, Rusya gibi daha birçok ülkede faaliyet göstererek yatırımcılara yeni pazarlar keşfetmektedir. Var olan fuarların organizasyon ve tanıtımlarının yanı sıra Ladin olarak da uluslararası alanda fuarlar düzenlemektedir.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/24-05-2017/original-2a016f38c948930bb388289bbe5d1975.jpg

Ladin, Her sektörden uluslararası fuarlar düzenleyerek sektörün yurtdışı pazarlarına açılmasını ve daha fazla etkinlik kazanarak ihracat oranlarının artmasını sağlamaktadır. Yatırımcılar için yeni pazarlar keşfetmeyi amaç edinerek uluslararası alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu yıl 5. si düzenlenecek olan Addis Agrofood (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı ile yatırımcılar Etiyopya’da buluşuyor. Tarım faaliyetlerinin yoğun olarak yapıldığı Etiyopya’da tarım makinaları, gıda teknolojileri ve paketleme makinaları zamandan tasarruf sağladığından dolayı sıklıkla kullanılmaktadır. Gerçekleşen tarım fuarları ile bu makinalar ziyaretçilere tanıtılarak satışları gerçekleşmektedir.

Geçtiğimiz yıl gerçekleşen uluslararası tarım fuarı (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) arasında yer alan Addis Agrofood fuar katılımcıları arasında Bosch Packaging Services, Arar Makine, Nuh’un Ankara, Kutlusan gibi tanımış firmalar binlerce ziyaretçi ile bir araya geldi.

Gıda Teknolojilerinin tanıtıldığı uluslararası gıda fuarı (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) olan Addis Agrofood fuar katılımcıları arasında daha çok Tahıl taşıma depolama kurutma sistemleri, süt sağım sistemleri, silo üreticileri, tohum ekme makinaları, çiftlik ve hayvan ekipmanları üreten firmalar ağırlıklı olarak talep göstermiştir. Üreticiler Addis Agrofood gibi uluslararası tarım fuarları ile binlerce ziyaretçiye tek bir noktadan ulaşarak ürünlerinin tanıtımlarını yapmaktadır. Sizde ürünlerinizin tanıtımını yapmak ve binlerce müşteriye tek bir noktadan ulaşmak için Addis Agrofood fuarında yerinizi almalısınız.

Addis Agrofood Tarım Makinaları – Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı
Tarih: 8-11 ARALIK 2017
Fuar Yeri: ADDİS ABABA - ETİYOPYA
Fuar Alanı: Addis Ababa Exhibition Center

erkolay
24.Mayıs.2017, 20:02
Konunun yeri Off-Topic bölümü değil. Site tanıtımı için uygun bölümler belli forumda. Haydi burada teknolojiden bahsediliyor dersek de ona uygun bölümlerimiz mevcut. Forumu doğru kullanalım lütfen!

Siteniz SSL altyapısına sahip değil. Bu nedenle sitenizden görsel eklemeyin. SSL desteği olan yerlere yükleyerek konuya ekleyin. Bizim https://resim.webmaster.bbs.tr sayfamıza da yükleyebilirsiniz.