PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Addis Agrofood Tarım Makinaları - Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarıaddisagrofoodfuari
17.Mayıs.2017, 12:43
Ladin Fuar ve Kongre Organizasyon Hizmetleri A.Ş. 1993 yılında kurulmuş ve yeni pazarlar hedefleyen vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmüştür. Günümüze kadar Belarus, Cezayir, Fas, Yemen, G.Afrika, Endonezya, Etiyopya, Pakistan, Yunanistan, Singapur, Suriye, Dubai, Brezilya, Irak, Ukrayna, İran, İtalya, Polonya, Rusya, Kuveyt ve Hindistan’da fuarlar düzenlemiş olan Ladin, uluslararası fuarların Türkiye katılımlarını organize etmekle birlikte kendi uluslararası fuarlarını da gerçekleştirmektedir.

https://resim.webmaster.bbs.tr/image.uploads/17-05-2017/original-570ae5976c05c5b4dd0e22708fbab31b.jpg

Fuarlarımızla sektörünüzü yurtdışı pazarlarına biraz daha fazla taşıyabilmeyi arzuluyoruz. Yaptığımız organizasyonlarla binlerce firmaya ihracat kapısını açmanın ve ihracat ağını genişletmenin büyük gururunu yaşıyoruz.

T.C. Ekonomi Bakanlığının verdiği B sınıfı Yurtdışında Fuar Düzenleme Yetki Belgesi sahibi olan Ladin, ihracatçı firmalara yol gösterirken daima ilerlemeyi kendisine hedef seçmiştir.

Ladin, düzen ve disiplin içinde çalışmak ilkesiyle 2007 yılında sadece mevcut programını devat ettirmiş olup, bu yıldan sonra yepyeni bir başlangıç ile yeni bir kurumsal kimlik ve yeni bir çehre kazanarak fuar sektöründe öncü atılımlar yapmayı hedeflemektedir.

Afrika Fuarı (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) arasında yer alan Etiyopya’da düzenlenecek 5. Addis Agrofood Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı ile katılımcılar ve ziyaretçiler bir kez daha bir araya geliyor. Yüzölçümü bakımından geniş bir coğrafyaya sahip olan Etiyopya bir tarım şehri olarak anılmaktadır. Düzenlenen tarım fuarları ile tarım, gıda ve paketleme faaliyetlerini kolaylaştıran teknolojik ekipmanlar ziyaretçilere tanıtılmaktadır.

Addis Agrofood (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) gibi Etiyopya fuarları ile ziyaretçileri ve katılımcıları tek bir çatı altında toplayarak tarım faaliyetlerine hız kazandırmaktadır. Tarımsal üretimi kolaylaştıran depolama sistemleri, taşıma sistemleri, süt sağım sistemleri ve silo aksesuarları gibi birçok makinanın tanıtımları yapılmaktadır. Addis Agrofood fuarına katılan firmalar yoğunluklu olarak tahıl depolama siloları, depolama ekipmanları, çiftlik ve hayvan ekipmanları, sulama ekipmanları, traktörler, biçerdöver ve tohum ekim makinaları gibi tarım teknolojileri alanında hizmet veren birçok firma bir araya gelmiştir. Sizlerde 2017 Addis Agrofood fuarında yerinizi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiyopya’nın Ababa kentinde gerçekleşecek olan Addis Agrofood Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Etiyopya Gıda Fuarı (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood) katılarak ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz. Binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Etiyopya Tarım Makinaları Fuarı (http://ladin.com.tr/Home/Agrofood), Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarında yerinizi almak için Ladin Fuar ve Kongre Organizasyon firması ile web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.