PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WebCenneti İle Sitenizi ve Sosyal Medya Hesaplarınızı Tanıtın !WebCenneti
23.Şubat.2017, 23:05
Site Adı : Web Cenneti
Site adresi : WebCenneti.Com
Site içeriği / Hizmet verdiği alan :

Sitenizi, Blogunuzu, Facebook Sayfanızı, Twitter Hesabınızı, İnstagram Hesabınızı, YouTube Kanalınızı vs vs Tanıtabileceğiniz Bir Platform... Size çok güzel bir haberim var... Sitenizi ve sosyal medya hesaplarınızı tanıtmak isterdiniz değil mi ? İşte artık bu mümkün...

https://store.donanimhaber.com/8d/95/8f/8d958f07c3ccb00d408e9afaaf28843d.gif

Yeni açtılmış forum sitesi ile Sitenizi, Blogunuzu, Facebook Sayfanızı, Twitter Hesabınızı, İnstagram Hesabınızı, YouTube Kanalınızı vs vs Tanıtabileceğiniz bir platform sizleri bekliyor... Üstelik Ücretsiz.
Ayrıca forum sitesinde ilerleyen zamanlarda çeşitli etkinlikler yapılacak (Örnek: Çekiliş veya aktifliğinize bağlı olarak anasayfada 1 haftalık sitenizin banneri yayınlanacak).

Bunun yanı sıra webcenneti.com sadece tanıtım sitesi değildir. Dilediğiniz gibi içerik paylaşabileceğiniz bir sitedir. Sözlük, erkeğe dair, kadına dair, haberler, cep telefonları, bilgisayar konuları vb bölümlerimiz de bulunmaktadır. Sitenizde bulunmayan ve paylaşmak istediğiniz konuları da özgürce ekleyebileceksiniz yani...

Site Kurucusunun Notu; Tüm bunları bir araya getirerek bir aile ortamı kurmayı hedefliyorum... Ve sizleri de forum sitemize davet ediyorum :)

Katılmak için tek yapmanız gereken forum sitemize üye olmak... Forum anasayfası : http://WebCenneti.Com

WebCenneti
25.Şubat.2017, 23:43
Günceldir arkadaşlar

WebCenneti
02.Mart.2017, 02:31
Link ve banner takas yapılmaktadır.

WebCenneti
13.Mart.2017, 23:29
Blog sayfamız açıldı ve yazarlık isteyenlere veriyorum. Bir göz atın ;)
blog.webcenneti.com