PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NettaCompany - Google Adwords Danışmanlığı ve Optimizasyon Hizmeti



NettaWeb
08.Şubat.2017, 02:02
https://i.hizliresim.com/l3YanB.png

https://i.hizliresim.com/LQ0nDo.jpg (https://www.nettacompany.com.tr/google-adwords-optimizasyon)


Kurumsal Firma Bilgileri
Web : https://www.nettacompany.com.tr
Mail : [email protected]
Şikayet : [email protected]
Operasyon Merkezi : Atatürk Caddesi NO : 321/A Lefkoşa / Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Tel & Fax : 0 (850) 532 5 260
Skype : nettacompany
Copyright © 2017 NettaCompany Web Çözümleri®
by Webyayım Ticaret Limited Şirketi iştirakidir.
Vergi Dairesi : İstanbul/Bakırköy
Vergi No : 8000527473



https://i.hizliresim.com/pXvYyz.png

NOT ÖNEMLİ ! :Bir çok forumda ve sitelerde üyeliğimiz olduğundan dolayı cevap veremiyoruz. Ancak rastlarsak cevap verebiliyoruz. Bu yüzden Skype veya Web Sitemiz üzerinden iletişime geçmelisiniz. Yada konu altına yorum yaparak, ilgili arkadaşlarımızın cevap vermesini beklemelisiniz.

NOT ÖNEMLİ 2 ! :Hizmet almayan, kişilerin önerilerini, iyi yada kötü yorumlarını [email protected] adresine göndermelerini önemle rica ediyoruz, konu altında gereksiz kötü, karalama, vb. yorumları atması halinde yasal olarak "Firma Karalama, Kötüleme ve Firma Hizmet Caydırmadan" dolayı suç duyurusunda bulunulacaktır.

deniz
08.Şubat.2017, 23:26
@NettaWeb bizi yoruyorsun. Aynı içerikle farklı başlık kullanıp açtığın konular artık onaylanmayacak. Her konuda onlarca linkleme yapmana, hepsinin de içeriğinin aynı olmasına müsade edemeyiz. Biraz yaratıcı ol.

NettaWeb
10.Şubat.2017, 04:19
@NettaWeb bizi yoruyorsun. Aynı içerikle farklı başlık kullanıp açtığın konular artık onaylanmayacak. Her konuda onlarca linkleme yapmana, hepsinin de içeriğinin aynı olmasına müsade edemeyiz. Biraz yaratıcı ol.

Footer bölümlerini txt olarak kaydedip hem zamandan tasarruf hem de tüm konuları açmak biraz daha kolay oluyordu. Fakat sizin için footer bölümünü kullanmayacağız.

WeBMasteR
10.Şubat.2017, 07:28
Sizin tasarruf ettiğiniz zaman kendi işinize ait iken buradaki arkadaşlar, farklı mesai ve günlük uğraşlardan arta kalan zamanlarda sizlere yardımcı olmaya çalışıyor dostlar. Önce kendinize, kendi işinize saygınız olsun, özenle tanıtımınızı yapın ki bu tür forumlardan fayda göresiniz. Konularınızı okuyan üyeler de bu özeni takdir eder elbette.

Aynı metinlerle farklı başlık kullanıp çeşitli kategorileri doldurmaya "spam içerik üretme" denir. Başka bir anlamı yoktur arama motorlarının gözünde. Hem kendi sitelerinizde hem de bu forumda buna dikkat etmenizi rica ederiz.