PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aktüel Ürünler ve İndirim Katalogları - İndirimologTRK63
26.Ocak.2017, 00:18
Site İsmi: indirimolog.com
Açılış Tarihi: 01 Ağustos 2015
Site İçeriği: 01 Ağustos 2015 tarihinden beri faaliyet göstermekte olan sitemizde, düzenli olarak güncel indirimleri paylaşmakta; bu paylaşımları sosyal ağlar üzerinden takipçilerimize ulaştırmaktayız. A101, Bim, Şok, Migros, Carrefour, Kipa, Metro gibi ülkemiz genelinde yaygınlaşmış olan perakende firmalarının indirim kataloğu ile Avon, Gratis, Oriflame ve Watsons gibi kozmetik devlerinin kampanya broşürlerini yayınlıyor, katalog içerikleri hakkında yorumlar yapılmasına fırsat tanıyarak takipçilerimiz arasında bilgi ve fikir paylaşımı yapılmasını sağlıyoruz.
Her hafta çarşamba günleri geçerli olan Şok İndirim Kataloğu, perşembe günleri geçerli olan A101 Fırsat Ürünleri ve cuma günleri geçerli olan Bim Aktüel Ürünler kataloğunu günler öncesinden temin edip okurlarımıza sunuyoruz.

Kullanılan Yazılım Dili: XHTML, CSS

Uzun ve Kısa vadeli hedefler: Adı geçen firmalara ait kampanya broşürlerini takipçilerimizle buluşturarak onların ekonomilerine katkı sağlamanın yanında kağıt israfına neden olan söz konusu basılı materyallerin kullanımını azaltmayı amaçlıyoruz. Söz konusu kampanya fırsatlarını, indirimli ürünleri günler ve hatta haftalar öncesinden takipçilerine sunmak...

WEB Adresi: www.indirimolog.com