PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ciddi Evlilik ve Arkadaşlık SitesiLaplace
10.Kasım.2016, 12:19
www.ciddiask.com ciddi arkadaşlık ve ciddi evlilik sitesi (https://www.ciddiask.com) , 2009 yılında hizmete açılan ve bu güne kadar sayısız hizmete imzasını atmış kaliteli arkadaşlık sitesidir.


Sitemizin kapıları sizlere her zaman açık olacak. Burada kız arkadaş bulabilir ve erkek arkadaş arıyorum araması ile dilediğiniz kişilerle tanışabileceksiniz. Evet, şu anda nerede olduğunu öğrendiğine göre yepyeni arkadaşlıklar ve yepyeni bir havayı teneffüs etmeye hazır mısın? ayrıca sitemizin üstün arama özelliği ile evlilik arayan bayanlarla tanışabilir evlilik arayan erkek arkadaşlarla ciddi bir beraberliğe merhaba diyebilirsiniz.


Yaklaşık olaran 1.400.000 bin üyeyi hizmetinde barından türkiyenin en ciddi evlilik sitesi ve ciddi arkadaşlık sitesi (www.ciddiask.com) olarak sektörde önemli bir konuma sahiptir.

Ziyaretçi
06.Mayıs.2017, 22:56
SLM BEn AYLINIM HIC EVLILIK YAPMADIM 165B 55KL MAVI GOZLU SIYAH SACLI KAPALI GEZIYIOM BURADA AMACIM CIDDI EVLILIK AMACIM GERCEK SEVGIYI ARAYAN AYLE SORUMLUGUNU IYI BILEN KENDI SORUMLUGUNU KENDISINE GUVENI OLAN ALLAH KORKUSU OLAN GERCEK SEVGIYI HAYAT ARKADASINI ARAYAN BIRI VARSA BENIM DUSUNCEKLERIME KATILAN BIRI BANA ULASSIN BEN KENDIME GUVENEN KENDI KARARLARIMI VERICEK YASTAYIM BENIM ICIN HAYIRLISI OLANI SEVIYORUM ZORLUGU SEVIYORUM HERSEYIN USTESINDEN GELEBILIRIM KENDIME SONSUZ GUVENIM VAR BILGI SAYARA KATILMIYIOM EVLILIKSE AMACIN ARAMNI BEKLIYIOM YETERKI SEVGI SAYGI ALLAH KORKUSU ALLAH SEVGISI OLSUN.

erkolay
08.Mayıs.2017, 18:35
Aylin Hanım, mesajınızı konuda tanıtılan siteye yazmanız lazım. Telefon bilgileri silindi.