PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple Music Deneme Sürümü Bitiyorimhotep496
29.Eylül.2015, 07:31
Apple'ın yeni hizmetlerinden biri olan Apple Music'in deneme sürümü bitmek üzere. Aylık ücretlendirmeye girmek istemiyorsanız hizmeti iptal etmenin tam zamanı.
Apple Music Deneme Sürümü Bitiyor
Apple'ın WWDC 15 etkinliğinde duyurup, 30 Haziran günü iOS 8.4 ile piyasaya sunduğu Apple Music hizmetinin deneme sürümü sona yaklaşıyor. Maalesef ülkemizde hala kullanılamayan bu hizmet, ancak Apple ID'leriminizin bölge ayarlarını Amerika'ya değiştirince erişime açık hale geliyordu. Bu hizmeti Türkiye'de bu haliyle kullanan birçok kullanıcı var.


:: Apple Music Nasıl Kullanılır?


Apple Music aboneliğinizi iptal edin
Eğer çıktığı gün deneme sürümünü bedava olarak kullanmaya başladıysanız, 3 aylık kullanım süresinin dolmaya yaklaştığını hatırlatalım. 30 Eylül'den önce üyeliğini iptal etmeyenlerin hesabı otomatik olarak ücretlendirilecek. Eğer kullanmaya devam etmek isterseniz aylık 9.99 dolar vererek erişimlerine devam edebilirler.
Hizmeti iptal etmek de gayet kolay. Apple Music'e girip, hesap logonuza tıkladıktan sonra sol üstte bulunan "Apple kimliğini görüntüle" öğesini seçiyor ve abonelik kısmından otomatik yenilemeyi kapatıyoruz

kaynak:- ShiftDelete.Net