PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WordPress Auto Attachment EklentisiWeBMasteR
19.Aralık.2013, 13:50
WordPress Auto Attachment Eklentisi

Yazıya Eklediğiniz Dosyaları Daha Etkili Paylaşın


Auto Attachment eklentisi ile dosyalarınız yazınızın sonunda dosya yönetici ile okurlarınıza sunuluyor.


https://www.wpdestek.com/wp-content/uploads/2012/06/yaziniza-eklediginiz-dosyalari-daha-etkili-paylasin.jpgSerkan Algur (https://www.kaisercrazy.com)‘un yazmış olduğu bu faydalı eklentiyi çok daha önce tanıtacaktım aslında. WordPress blogunda dosya paylaşan pek çok kişinin işine yaracak bir eklenti olduğunu düşünüyorum.
Auto Attachment eklentisini yükledikten sonra dosya paylaşmak için başka bir eklentiye ihtiyacınız kalmıyor. Yazılarınızı yazarken, WordPress ile yüklediğiniz dosyalar yazınızın sonuna otomatik olarak ekleniyor. Yazınızın sonunda paylaşılan dosyalarınız hem size zahmet çıkarmıyor hem de görsel olarak ilgi çekici oluyor.


https://www.wpdestek.com/wp-content/uploads/2012/06/auto-attachment-1.png


Eklenti farklı dosya tipleri için farklı ikonlar kullanıyor. Ayrıca video dosyalarınız JW player aracılığıyla oynatılabilir şekilde gösteriliyor. Eklenti Word, Excel, Pdf, PowerPoint, odf, ods, zip, rar, tar, mp3 gibi popüler dosya tiplerinin pek çoğu destekliyor.


https://www.wpdestek.com/wp-content/uploads/2012/06/auto-attachment-2.pngAuto Attachments eklentisini buradan indirebilirsiniz. (https://wordpress.org/extend/plugins/auto-attachments/)


Eklentinin pek çok ayarına yönetim sayfasından ulaşabilirsiniz. Tabi ki Türkçe desteği mevcut.

Güle güle kullanın.

Alıntı: https://webmasterlord.net/showthread.php?t=975