PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar Herkese forum'da hem yeniyim hem projelerimle geldim.

solectiontr
22.Eylül.2015, 15:22
Merhabalar herkese umarım foruma çok katkım olur diye düşünüyorum. Umarım bu düşüncem doğru çıkar. Aslında ben bir blog açıp günlük oyun yazılarım veya sistemler hakkında yazılar yazmak istiyorum lakin tek başıma olmuyor bu işi benle yapan 1 arkadaşım daha var tek gereken şey ise domain sıkıntımızdır. şu domainleri sağlıcak kişiler ulaşabilirseler çok mutlu oluruz .net veya .org dakikalarınızı ayırdığınız için ben teşekkür ediyorum iyi günler.

WeBMasteR
22.Eylül.2015, 15:44
Hoş geldin solectiontr

Umarım dediğin gibi faydalı olursun hepimize.

Projeni biraz daha detaylandırır mısın? Tüm oyunlar mı? Bir tür mü? Tek oyun üzerine mi? Paylaşımlarında ne olacak? W4rez falan olacak mı?..

solectiontr
22.Eylül.2015, 15:53
Teşekkürlerimi Sunarım WeBMasteR

Şöyle anlatayım siz de biliyorsunuz ki dünya çok çabuk hızla büyüyor aynı oyunlar da bu şekilde. Twd, Game Of Thrones ve Moba oyunlarının tanıtımını yapıcam.

Sistem paylaşımları ise gelişen bilişim dünyasındaki büyük firmaların haberlerini yapıcam örnek veriyorum şu şu bilişim şu kadar indirimde, güvenilir veya diğer sistemler hakkında yapıcam W4REZ kesinlikle olmıcaktır.

WeBMasteR
22.Eylül.2015, 16:21
Güzel. Peki host ihtiyacın da yok mu?

solectiontr
22.Eylül.2015, 16:25
Hostları halledebiliceğimi düşünüyorum free hostlar'dan

solectiontr
22.Eylül.2015, 16:35
Teşekkürler. uye

WeBMasteR
22.Eylül.2015, 16:36
Bu ilk deneyim olacak galiba içerik yönetim sistemlerini tanıyor musun? Site güvenliğini sağlayabilecek misin?

solectiontr
22.Eylül.2015, 16:39
WeBMasteR Bir çok kez free domain ile site kurdum Wordpress ve MyBB'yi az çok değil sistemine kadar biliyorum eklentiler ve benzeri şeyler setup açıkları ve benzeri açıkları biliyorum güvenliğini sağlıcağımı düşünüyorum bu arada konuma değer verdiğiniz için teşekkürlerimi sunarım

erkolay
22.Eylül.2015, 17:36
Merhaba solectiontr hoş geldin.

Sen, forumda hünerlerini göster bakalım, biz gereğini yaparız. Free hosttan falan hayır gelmez. Biz gerekirse domain+host sağlarız.

solectiontr
22.Eylül.2015, 17:39
erkolay Çok Teşekkür ediyorum cidden çok teşekkürler Elim'den geleni yapıcam