PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soylu OSGB - İş Sağlığı ve İş Güvenliği Eğitimleri İzmirespe1
22.Eylül.2015, 09:41
Site Adı: Soylu Osgb

Site Adresi : https://www.soyluosgb.com.tr/

Sitenin kullandığı altyapı : Aspx

Açıldığı Tarih: 03.05.2015

Pagerank değeri : PR Belirsiz

Site İçeriği & Amacı :
Zorunlu Hale gelen İş Sağlı ve güvenliği Eğitimi
Ortak sağlık ve güvenlik birimi yani OSGB iş yerlerindeki güvenli çalışma ortamlarını sağlamak ve güvenli çalışmayı göstermek üzere kurulan devlet tarafından bu eğitimin alınması zorunlu hale getirilen bir birimdir. Bu birimlerden alınacak belgelerle birlikte çalışanlar çalışma hayatlarına devam edebilmektedirler. İlk olarak 2010'da yasalaşan ve bu güne kadar değişikliklere uğrayan iş sağlığı güvenliği eğitimini almak, artık zorunlu hale gelmiştir. Bu yüzden kaliteli bir iş OSGB biriminden bu yeterlilik eğitimini alarak çalışma hayatınıza devam etmek için iş yerleri tarafından başvurulan ve en az bir iş yeri hekimi ile birlikte iş güvenlik uzmanı ve başka bir sağlık personelini bulunduran İzmir OSGB (https://www.soyluosgb.com.tr) ile belgenizi alabilir ve işinize devam edebilirsiniz.
Tehlikelere Karşı Kendinizi Koruyun
İş güvenliği eğitimi (https://www.soyluosgb.com.tr) almadan çalışabilmeniz artık mümkün değildir. Bu yüzden yeterli şartlara sahip bir iş sağlığı biriminden eğitiminizi almanız gerekmekte ve hem işinizle alakalı olabilecek sorun ve problemleri inceleyebilirsiniz. Maddi ve manevi oluşabilecek problemlerde yapmanız gereken ya da işinize ait oluşabilecek tehlikelerde hem kendiniz hem de diğer işçilere nasıl yardım edebileceğiniz gibi konularda bilgiler alarak bu eğitimi tamamlayabilirsiniz.
İşyerindeki Performans Ve Güvenliğinize
İş sağlığı ve güvenliği (https://www.soyluosgb.com.tr) eğitimi çalışanların hem performans hem de sağlıklı bir çalışma yapabilmeleri için gerekli olan bilgi ve donanımları almasını sağlarken hem de aldığı eğitimlerle daha sağlıklı bir çalışma gerçekleştirerek hem maddi hem de manevi kayıpların önlenmesine yardımcı olmaktadır. Zorunlu hale gelmiş olan bu eğitimi alarak siz de işinizle ilgili oluşabilecek hatalarda sağlıklı bir davranış sergileyebilirsiniz.
www.soyluosgb.com.tr

Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Sektöründe İzmir'de lider bir firma.