PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Snapdragon 820 İşlemcilerin Yeni Bağlantı Özellikleribulent_dogan81
18.Eylül.2015, 12:02
Yenilenen X12 LTE modem, mobil cihazlarda kullanım için geliştirilen entegre modem ve uygulama işlemcileri arasında özellikleri ile dikkat çekiyor. Qualcomm, yüzde yüz iştiraki olan Qualcomm Technologies'in.


Yenilenen X12 LTE modem, mobil cihazlarda kullanım için geliştirilen entegre modem ve uygulama işlemcileri arasında özellikleri ile dikkat çekiyor. Qualcomm, yüzde yüz iştiraki olan Qualcomm Technologies'in yenilenen X12 LTE modemini, ilerleyen günlerde piyasaya çıkması planlanan Qualcomm Snapdragon 820 işlemciyle entegre ettiğini duyurdu. Bu sayede şirket, üst segmentte yer alan mobil cihazlar için sektöre öncülük eden 4G LTE ve Wi-Fi teknolojilerini sunabilecek, yeni Snapdragon 820 işlemci ile işletmelerin hızlı bağlantı ve kesintisiz hizmet gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabilecek.


Qualcomm Technologies Ürün Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alex Katouzian, "X12 LTE modem ile güçlendirilen Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, orijinal ürün üreticilerini ve operatörleri son teknolojiyle tanıştıracak olan ve her biri için farklı hizmetler sunan yeni sektör lideri. LTE ve Wi-Fi bağlantısında üstün teknolojinin temsilcisi olan işlemci, 4K video, sanal gerçeklik ve bilişsel programlama alanındaki gelişmeler doğrultusunda, müşterilerine talep ettikleri hız ve bant genişliğini sunacak, kullanıcılarına çok daha cazip bir mobil deneyimi yaşatacak" diyor. Geçtiğimiz haftalarda Qualcomm eş zamanlı CPU yönetimi olan Snapdragon 820 ve Kryo CPU duyurmuştu.

kaynak: https://www.milliyet.com.tr/snapdragon-820-islemcilerin-yeni-teknoloji-2119426/

Mygitar
18.Eylül.2015, 14:41
paylaşım için teşekkürler