PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Android'den iOS'a Geçmek Korkulu Rüyanız Olmasın!bulent_dogan81
18.Eylül.2015, 12:00
Android telefonlarından iOS'a geçiş yapacak olan kullanıcıların işlerine yarayan Move to iOS uygulaması kullanılabilir hale geldi... Akıllı telefonlar ile artık hayatımızın her anına kaydetmeye başladık. Fotoğraflar ve videolar çoğu kişi...


Android telefonlarından iOS'a geçiş yapacak olan kullanıcıların işlerine yarayan Move to iOS uygulaması kullanılabilir hale geldi... Akıllı telefonlar ile artık hayatımızın her anına kaydetmeye başladık. Fotoğraflar ve videolar çoğu kişi için önem arz ediyor. Hatta takvim, kişiler ve mesajlar gibi içerikler dahi şimdilerde önemli hale geldi. Android sahiplerinin bu verileri kaybetmeden yeni bir iPhone'a geçiş yapmalarını sağlayan Apple, bunun adına geliştirdiği Move to iOS uygulamasını yayımladı. An itibariyle uygulamayı Google Play üzerinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.


Wi-Fi bağlantı noktasını kullanan Move to iOS, Android telefonunuzda yer alan tüm içeriği yeni iPhone cihazınıza taşımanızı mümkün kılmakta. Açılan özel kanal aracılığıyla hızlı bir aktarım yapmayı sağlayan uygulama, Bulut Depolama hizmetinin yavaşlığından arınmış vaziyette. Kişiler, takvim, mesajlar, görüntüler, videolar ve daha birçok önemli içerik Move to iOS sayesinde taşınabilmekte. Android 4.4 KitKat ve üzeri Android sistemlerini destekleyen Move to iOS uygulamasının Android'ten iOS'a geçiş yapacak olan kullanıcılar açısından oldukça işe yarar nitelikte olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


kaynak:https://www.milliyet.com.tr/android-8217-den-ios-8217-a-teknoloji-2119428/

Mygitar
18.Eylül.2015, 14:42
korkulması gereken birşey değil bence sadece alışkanlıklar :)