PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar Vadisi Pusu 13. Sezon'da Hükümeti Destekleyebilir mi?



deniz
17.Eylül.2015, 14:13
Kurtlar Vadisi Pusu, 13. Sezonu, kadrosuna Defne Samyeli ve Ertan Saban gibi önemli yeni isimler transfer etmiş halde bu akşam ilk bölümü ile Kanal D'de başlıyor. Özellikle ATV ekranlarındayken AKP Hükümeti yandaşlığı ile benim de hak verdiğim iddialar vardı. Sizce 13. Sezon'da Kanal D'de AKP yandaşlığı iddiası geçerli olabilir mi? Eğer günahlarını almıyorsak yapımcılar böyle birşey yapabilir mi? AKP'nin savaş açtığı, Doğan Grubu buna izin verir mi? Çok mu açık yazdım? :D

https://img.hurriyet.com.tr/_np/2066/31382066.jpg

'Kurtlar Vadisi Pusu' için geri sayım sona erdi. Efsane dizi, bu akşam yeni sezon ilk bölümüyle Kanal D ekranında olacak. Kanal D'nin en iddialı dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezona sürpriz transferlerle giriyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu akşam yayınlanacak olan ilk bölümünün fragmanı haberin devamından izleyebilirisiniz. Kurtlar Vadisi Pusu geçtiğimi yıl 18 Eylül'de başlamıştı. KVP yeni bölümüyle 17 Eylül Perşembe yani bu akşam 264. bölümüyle saat 20.00'da Kanal D'de izlenebilecek.

Kurtlar Vadisi Pusu hasreti sona erdi. Polat Alemdar bu yıl da kendini birbirinden değişik zorlu görevlerde ve serüvenlerde bulacak. En çok merak edilen sorulardan biri de 11 yıldır Abdülhey karakteri ile karşımıza çıkan Kenan Çoban yeni sezonda Kurtlar Vadisi'ne dönüp dönmeyeceği. Kadroya katılan yeni isimler ise eski günleri aratmayacak cinsten... Kurtlar Vadisi Pusu'da rol alan Bilgehan Birincioğlu ile Alim Muzaffer ise diziden ayrılıyor.

https://img7.mynet.com/mgz2/kurtlar-vadisi-polat1_640.jpg
Görsel: Mynet.com

DEFNE SAMYELİ AJAN OLUYOR
Yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu ve Ali Buhara Mete gibi önemli isimlerin yer aldığı 'Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezon çekimleri devam ediyor. Efsane dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon, kendisini hem oyuncu hem de haber sunucusu olarak tanıdığımız Defne Samyeli de dahil oluyor. Samyeli, inatçı ve mücadeleci bir karaktere sahip olan ajan Zeynep'i canlandıracak. Başarılı oyuncu Ertan Saban, Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezon bölümlerinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kendisini en son Ali Atay ile birlikte rol aldıkları Mutlu Ol Yeter dizisinde başrolde izlemiştik.


264. BÖLÜM KONUSU
'Kurtlar Vadisi Pusu' yepyeni bölümüyle 17 Eylül Perşembe akşamı, 13. sezonuyla Kanal D'de ekranlarında olacak.

Asa'nın sırrı ne?
Hayatının en mutlu gününde, Leyla'nın içinde bulunduğu yatın patlamasıyla büyük bir şok yaşayan Polat Alemdar, sevdiği kadının hayatını kurtarabilecek mi? Polat Alemdar'ın Yüce Majeste'den ele geçirdiği ve büyük bir gizlilik içinde koruduğu Asa'yı, Polat'ın elinden almak için her türlü yola başvuran acımasız yeni düşmanlar kim?

Hürriyet (https://www.hurriyet.com.tr/her-sey/30097033.asp)

Yayınlanan Fragmanlar

ijGRhdmudqg

bXspuXrQatQ

Bonus Klip :)

Tex1l0wUZhc

WeBMasteR
17.Eylül.2015, 14:26
Fazla açık ama malumun ilamı olmuş Deniz. Bakalım görelim...