PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Panda Global Protection 2016, 2 Gün İçinde Ücretsiz İndirinerkolay
08.Eylül.2015, 23:33
Panda Global Protection 2016, en son çıkan zararlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sunan, tüm koruma modüllerine sahip bir güvenlik paketidir. Top Soft Bargains tarafından 6 aylık lisansla birlikte ücretsiz sunuluyor.

https://www.topsoftbargains.com/wp-content/uploads/2015/09/4074.jpg

Henüz keşfedilmemiş her türlü tehdide karşı bilgisayarınızı, verilerinizi ve ailenizi korumak için ihtiyacınız olan her koruma özelliklerine sahiptir. İnternette sörf ve alışverişin, gönül rahatlığıyla online oyunların keyfini çıkarın…

https://www.topsoftbargains.com/wp-content/uploads/2015/09/img3File.jpg


Yazılım tüm güvenlik özelliklerine sahiptir. Dosya Şifreleme ile harici ve sabit disk veya USB sürücü gibi taşınabilir cihazlarınızdaki önemli verilerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Parola Yönetimi özelliği size tüm şifre ve parolalarınızı tek bir şifre ile saklama ve yönetme imkanı sunar. Ebeveyn Kontrolü ile çocuklarınızı çevrimiçi tüm tehlikelerden koruyabilir, onları İnternet dünyasındaki kötü içeriklerden uzak tutabilirsiniz. Optimize özelliği sayesinde de bilgisayarınızı yavaşlatan tüm gereksiz içerikleri, kalıntıları ve sorunları düzeltebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız daha hızlı olacaktır.

Normalde bu yazılımın fiyatı $76.99 'dır. Aşağıdaki kampanya adresinden 6 ay boyunca ücretsiz olarak tüm özelliklerini kullanacağınız şekilde sunulan kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Buradan (https://www.topsoftbargains.com/w/panda-global-protection-2016-discount-coupon-code/)kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Cuma günsonuna kadar indirmelisiniz.