PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Kompleksi Projesi

F.L.WRIGHT
01.Eylül.2015, 10:52
https://i.hizliresim.com/po2Daq.png

WeBMasteR
01.Eylül.2015, 12:41
Eline sağlık RAGE arkadaş.

F.L.WRIGHT
14.Eylül.2015, 22:46
Vayy dosyam 5 defa indirilmiş. Acaba mimarlık öğrencileri mi indirdi yoksa merak edip yöneticiler mi indirdi:rolleyes:

WeBMasteR
14.Eylül.2015, 22:57
Benim bildiğim senden başka Mühendislikle ilgili yönetici yok RAGE

Bolubeyi de Teknik Lisede öğretmen ama Elektronikçi.

deniz
14.Eylül.2015, 23:02
Ben de iktisatçıyım valla! Konuyu da yeni gördüm. Üyeler indirmiştir.

F.L.WRIGHT
14.Eylül.2015, 23:10
Ben de iktisatçıyım valla! Konuyu da yeni gördüm. Üyeler indirmiştir.
Üyeler indirmişse haram olsun :) İnsan bir teşekkür eder, bir sağol der, en azından bir tepki verir :)

bu arada Ankb de mühendistir. Çok işlek bir caddede köşe başında bir dükkanı var:D

erkolay
14.Eylül.2015, 23:16
RAGE arkadaş, konuda birkaç kelam yazsaydın inan belki 55 kişi indirmiş olurdu şimdiye kadar. Forumdaki konular en geç 24 saat içinde ilk sıralara gelir. Ama böyle metinsiz konularda aynı başarı oranı biraz zor.

Haydi şimdi bu projeyle ilgili birkaç söz ekle konunun başına. Ondan sonra bak bakalım yine 13 gün sonra kaç kişi daha indirmiş olacak?

Şimdi Tor Browser ile Almanya üzerinden kontrol ettim: "spor kompleksi projesi dwg" sorgusu ile ikinci sayfada. Sen yazı ekle ilk sayfaya gelir bu konu. Google.com.tr'de de 2. sayfada...

F.L.WRIGHT
14.Eylül.2015, 23:46
Tamam düzenlerim. Bu arada dosyaları örnekteki gibi siteye mi yükleyeyim yoksa, mediafire-turbobit gibi sunuculara mı ekleyeyim?

erkolay
15.Eylül.2015, 00:17
Tamam düzenlerim. Bu arada dosyaları örnekteki gibi siteye mi yükleyeyim yoksa, mediafire-turbobit gibi sunuculara mı ekleyeyim?

Dosyalar her zaman eklenti olarak eklenir. Çünkü sadece üye olanlar indirebilir. ;)