PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sesli sohbet özellikleri38hakan
31.Ağustos.2015, 23:31
Sesli sohbet chat insanlar için kurulmuş bedava ve ücretsiz sohbet chat seçeneği olmaktadır, Bu seçenekte insanlar hem yazılı hemde sesli olarak birden fazla ziyaretçi ile Sesli sohbet ederek zaman geçirmektedir, Bu seçeneği sunan sesli adreslere ister misafir olarak isterseniz üye olarak giriş yapabilirsiniz, Her iki şekilde bu sitelerde takılarak çok hoş zamanlar eşliğinde kaliteli insanlarlada tanışarak arkadaş olabilirsiniz, Her nerede olursanız olun internetin olduğu heryerde laptop yada masa üstü bilgisayarlardan bu yerlere giriş sağlayabilirsiniz.


Sesli sohbet (https://www.seslitarzim.com) odaları kameralı ve görüntülü sistemleride sorunsuz çalıştıran odalardır, Bu odalar sayesinde misafirler ile hızlı kolay iletişim kurabiliyorsunuz, Bu odaların misafir tutma kapasitesi 300 e yakın bir rakam ile nitelendirilmektedir, Büyük sitelerde bu rakama erişilebilir ama normal orta halli sitelerde 50 ile 25 kişi olmaktadır, Bu kişiler baylar ve bayanlar olmak üzere karısık insan topluluklarıdır, Sizlerde sesli chat kullanıcıları gibi istediğiniz zaman bu sitelere giriş yapar, istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. www.seslitarzim.com (https://www.seslitarzim.com)

WeBMasteR
31.Ağustos.2015, 23:39
Tanıtımlara linkleme ile başlamayın lütfen. Zaten hiçbir kural ve şablon uyumu yok. Ki bu durumda onaylanmaması lazım konunun. Ama en azından içerik değeri oluşması için linklemelerinizi konu ortalarında yapın. Buna dikkat edelim bari.

Girişteki linklemeniz ikinciye aktarıldı.