PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Miley Cyrus, Minaj, Swift, Kanye West, MTV Müzik Ödülleri, Televizyona Çıplak Çıkmakerkolay
31.Ağustos.2015, 10:49
Miley Cyrus, TV programına yarı çıplak çıkınca...

MTV Müzik Ödülleri'ne çıplaklık sınırlarını zorlayarak, absürd kıyaftelerle katılıp sahne şovunu yapan Miley Cyrus tüm Dünya'da en fazla aranan sorgu haline geldi. Nicki Minaj, Miley Cyrus'a sözlü olarak sataştı. Swift ile Nicki Minaj düeti, Kim Kardashian'ın eşi Kanye West, "2020 ABD başkanı olacağım" dedi... Birkaç haber şu şekilde...

Ünlü şarkıcı Miley Cyrus, Jimmy Kimmel'ın programına ilginç bir kostümle katıldı.


http://icdn.posta.com.tr/editor/GH700/2015/08/28/fft18_mf7210828.jpeg

Sunucunun kendisine 'neredeyse çıplaksın baban bu duruma ne diyor?' sorusu üzerine Miley Cryus esprili bir dille şöyle yanıt verdi:

"Babam sorun etmiyor. Tabii eminim sürekli memelerimi dışarda tutmamayı tercih ederdi ama göğüsleri dışarıda ve iyi bir insan olmamı, giyinik bir s.rtük olmamama tercih ediyor olmalı."


Miley bu durumun neden rahatsızlık ettiğini anlamadığını da ifade ederek şöye dedi: "Göğüslerimi gösteriyorum ama meme uçlarım kapalı olduğu sürece sorun yok. Bu durum kafamı karıştırıyor. Amerika'nın derdi meme ucuyla..." (POSTA (https://www.posta.com.tr/magazin/GaleriHaber/Miley-Cyrus--TV-programina-yari-ciplak-cikinca---.htm?ArticleID=298688))


Miley Cyrus'un MTV çıplaklığı

http://icdn.posta.com.tr/editor/GH700/2015/08/28/fft18_mf7210829.jpeg

MTV Video Müzik Ödülleri 2015, sahiplerini buldu. Los Angeles'teki ödül töreninin sunuculuğunu bu yıl Miley Cyrus yaptı. Miley, deli dolu ve çıplak halleri ile ödül törenine damgasını vurdu. İşte o haller:

http://icdn.posta.com.tr/editor/GH700/2015/08/28/fft18_mf7210830.jpeghttp://icdn.posta.com.tr/editor/GH700/2015/08/28/fft18_mf7210831.jpeg

Ödül töreninden hemen önce Instagram hesabından iki fotoğrafını paylaştı.

http://www.haberdesondurum.com/images/haberler/miley-cyrus-hatlarini-sergiledi-elestiri-bombardimanina-tutuldu.jpg

Sonra törenin yapıldığı salona (Microsoft'un) geldi ve basının karşısına çıktı.

Uçuk kıyafetleri ile şovunu sundu.


Giysi değiştirirken kameralara göğüs frikiğiyle yakalandı.

Bu arada bir de Hip Hop dalında ödül alan Nicki Minaj'ın (Anaconda ile aldı) sözlü saldırısına maruz kaldı (Hakkında bazı eleştirilerde bulunduğu için).


"Basın çarpıtıyor" falan deyip, durumu toparladı.

Evet geceye damgasını vuran bir diğer isim de Taylor Swift'ti. Sanatçının "Blank Space" videosu, birçok dalda ödül aldı.

Swift, Nicki Minaj ile bir düet de yaptı.

Ha Kim Kardashian'ın eşi Kanye West'in ( O da en iyi sosyal içerikli video dalında ödül aldı) ödül gecesinde sarfettiği "2020 yılında ABD başkanı olacağım" sözleri de ilginçti ("Olmaz" dememek lazım).

Kıssadan hisse: Popüler olmak da, Google'da trend olmak da zor iş ama işin içine kadın metalaştırması, çıplaklık, cinsellik çağrışımları, sansasyon, kavga, gürültü, sataşma gibi unsurlar girince 5 dakikada değişiyor bütün işler. Konuyu dallandırıp budaklandırdıysak, görselleri uygunsuz bulan varsa özür dileriz. Haberi ve Google Trends etkisini başka türlü anlatmak zor olurdu. Böyle herkes net görecektir insanların arama trendlerini.

instagramtakipci
22.Eylül.2017, 15:52
Güzel paylaşım

kemal
22.Kasım.2017, 13:13
Millet kafayı yedi