PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski sevgililer internetten satışta!erkolay
22.Ağustos.2015, 11:37
Eski sevgililer internetten satışa çıkıyor Otomobil, konut, tekne ve elektronik eşyadan sonra ikinci el eski sevgililer de internet üzerinden satışa çıktı.

https://www.btnet.com.tr/wp-content/uploads/2015/08/eSs-g%C3%B6rsel-1-550x447.png (https://www.btnet.com.tr/102057-eski-sevgililerde-internetten-satisa-cikiyor.html/ess-gorsel-1)


Ayrılık acısı çekenler ya da sevgilileri, eşlerini çekiştirmek isteyenleri bir araya getiren eskisevgilinisat.com (eSs) yayına başladı.

Yaşadığı bir ayrılığın ardından kadın girişimci tarafından hayata geçirilen eSs, insanların depresif ya da eğlenceli anılarını, hallerini ortak paylaşım ve teselli yolu ile azaltmayı, paylaşmayı hedefliyor.


Ayrılık süreçlerinde insanların depresif ve sancılı bir döneme girdiği bilinirken, eskisevgilinisat.com, ilişki yorgunu kadın ve erkeklere eski sevgililerini geride bırakmada psikolojik destek sağlıyor.


- "Bildiğin bi falcı var mı?"

İnternet sitesinde satıştaki eski sevgililer, biz şimdi neyiz, bildiğin bir falcı var mı ve Selam ben eski sevgili başlıkları yer alırken, platform aynı konu hakkında muzdarip olan insanların içini dökerek rahatlamasını sağlıyor.

Kullanıcılar üye olduktan sonra biten ya da bitmeye yüz tutan ilişkilerini diğer üyelerle paylaşıyor ve mecranın keyifli kısmı bundan sonra başlıyor.

Üyeler girilen entry'e kız haklı, erkek haklı ve hayırlısı olsun diye not verirken, kullanıcılar hissettikleri ile kullanıcıların yorumları arasında karşılaştırma yapma şansı buluyor.


Benzer ayrılıkları yaşayan ya da aynı duyarsız erkek arkadaştan şikayetçi olan kullanıcılar ise entry’nin altına yorum yaparak görüş bildirebiliyor.


- "Kadınlar şimdi de eski sevgililere karşı birleşti"

Sosyal medyada sık sık yapılan eski sevgili atar ve giderlerini tek bir yerde toplayan site, "Barışsanız da kurtulsam", "Yeter unut şunu", "O kız sana göre değildi hacı zaten boşver", "Olum sana kız mı yok?", "Boşver tatlım sen onu kaybetmedin o seni kaybetti", "Taksim'de çok iyi bi falcı varmış kızımmmm" gibi cümleleri internet üzerinden doğru isimlerle tartışmaya imkan veriyor.


İnternet sitesi her kesimden renkli kullanıcı profiliyle ilgi çekerken, erkekler de kendilerini savunabiliyor. Selam ben eski sevgili başlığı altında erkekler genelde "aslında durum bildiğiniz gibi değil" temalı içerikler paylaşırken, sitede kadın dayanışması öne çıkıyor.

BTnet (https://www.btnet.com.tr/102057-eski-sevgililerde-internetten-satisa-cikiyor.html)

deniz
22.Ağustos.2015, 15:42
Ne diyelim, hayırlı pazarlar olsun... :D