PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sosyal Medya Pazarlaması Hakkındafirstluck
20.Ağustos.2015, 13:43
Sosyal Medya Pazarlaması (www.portalgrup.com.tr/hizmetler/sosyal-medya-pazarlamasi) birden fazla markanın sosyal medya içerisinde olma gayesine, kurumsal firma kimliğine ve gaye kitlesinin benliğine uyabilecek bir şekilde iletişim dil ve pazarlama stratejisi oluşumunu geliştirdikten sonra ne tarz alanlarda etkili olarak yer almasına ve hangi reklam türlerine aktif olabilecek tarzda kullanılması ihtiyacına karar verilebilmektedir. Kurumsal firmaların kullanması hemen hemen mecburi hale olduğunu bildiğinden olmazsa olmazlarından olabilen Sosyal Medya Pazarlaması birden fazla alanda müşteri topluluğu oluşturabilmektedir.


Sosyal Medya Pazarlaması (www.portalgrup.com.tr/hizmetler/sosyal-medya-pazarlamasi) firmaların kampanya öncesi ROI VE KPI araştırmaları yapılarak, kampanya sonunda firmaların sonuç odaklı elde edecekleri faydaları hesaplayıp Editorial Calender ve R&F Chart hazırlamarı sonunda, markaların sosyal medya platformlarında planlı ve programlı tarzda olumlu katedecekleri yol bölümleri oluşturmaları sağlanmaktadır. Kampanyaların mutlaka olumlu veri sonuçları elde edilebilmesi için en ideal analizlerin yapılabilmesiyle geri dönüşlerin pozitif sonuçlar vermesi oluşturulabilmektedir. Ödenek uygunluklarına dair 1 yıl olmak üzere aylık planların yapılmasıyla ayrılmış bütçelerden kar elde edilmesi sağlanmaktadır.


Kampanyaların en tavan seviyeye ulaşması için günlük, haftalık ve aylık yapılan analizler sonucu yönetilen kampayalar verimlilikleri artırıldığı meydana çıkartılmaktadır. Bu zaman içerisinde tam bir gün etkin listening yapılarak markalarımızın üzerinde yazılanları analiz ederek takipçilierin isteklerine karşılık verme adına gerekmekte olan tüm maddeler değerlendirilererek, kayıtsız olarak alınmakta olan sonuçlar olduğunda uygun görülmekte olan takipçilerle iletişime geçip sonuç odaklı çalışmalar başlatılmaktadır.