PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ouutlook Büyük Oynuyordonjuanhose81
17.Ağustos.2015, 08:46
Telefonunuzda yapılacak bir çok iş varsa ya da sadece havaalanına gidecek acil bir arabaya ihtiyaç duyuyorsanız. Outlook artık daha güçlü bir araç haline geliyor. iOS versiyonundaki Excel, PowerPoint ve Word...


Telefonunuzda yapılacak bir çok iş varsa ya da sadece havaalanına gidecek acil bir arabaya ihtiyaç duyuyorsanız. Outlook artık daha güçlü bir araç haline geliyor. iOS versiyonundaki Excel, PowerPoint ve Word uygulamaları Outlook ile son derece uyumlu çalışıyor. Üzerinde az önce çalışmayı bitirmiş olduğunuz office dosyasını Outlook’tan eklenti olarak gönderebilirsiniz ayrıca başka birinin gönderdiği eklentiyi düzenleyebilirsiniz yada direkt olarak Outlook’un yeni özelliği olan anlık mesajlaşma özelliği ile mesajınızı gönderip gelecek cevabı bekleyebilirsiniz. Ayrıca beklenen ve üçüncü parti eklentiler ile gelecek olan daha bir sürü yenilik var. Outlook ile ayarladığınız Uber yolculuklarını takviminize kaydedebilirsiniz. Ayrıca epostalara eklenti olarak Evernote ile aldığınız notları başkalarına gönderebilirsiniz. Boomerang ile hem toplantılarınız hem de mesajlarınızı düzenleyebilirsiniz.


PayPal ile arkadaşınıza dün akşam yemeğini ödeyebilirsiniz. Bunlar şu anda Outlook ile birlikte sorunsuz bir şekilde kullanabildiğiniz yararlı eklentiler. Ancak liste bununla sınırlı değil. Henüz gelmekte olan yeniliklerde IFTTT, Wunderlist ve Yelp şu anda yakında gelecek olan uygulamalar. Henüz proje aşamasında olanlarda yok değil. Kullanım kolaylığı ve One Note ilişkisi yüzünden tercih edilen ürün, iOS kullanıcılarında ilgisini çekebilir. Zira Apple ekosistem konusunda iyi işler çıkarıyor olsa da firmanın kullanıcıları, Windows kullanıcıları ile paylaşım zorlukları yaşarken Outlook ciddi farklar yaratabilir.


kaynak:https://www.milliyet.com.tr/outlook-buyuk-oynuyor-teknoloji-2101903/