PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Need for Speed Serisi Bitiyoroptimusprime
12.Ağustos.2015, 08:20
244Popüler araba yarışı oyunu Need for Speed hayranlarına kötü bir haberimiz var. Oyunun yapımcı firması Need for Speed serisinin bitirileceği yönünde bir açıklama yaptı. Yapımcı firma oyun için farklı stratejiler deneyecek. İşte ayrıntılar.
need-for-speed-serisi-bitiyor-mu
Need for Speed’in yapımcısı Electronic Arts son iki yıldır PC ve konsollar için yeni bir oyun çıkarmamıştı. Yapımcı firma oyunun geleceği hakkında kararını verdi. Seriyi sıfırlamaya amaçlayan EA firması salt Need for Speed oyunuyla tekrar oyun severlerin karşısına çıkacak.
Her yıl yeni bir Need For Speed çıkarılmayacak
İçinde bulunduğumuz yılın sonuna doğru çıkacak olan Need for Speed, Electronic Arts açısından serinin merkez noktası olarak görülüyor. Oyunun yapımcı isimlerinden Peter Moore‘un yaptığı açıklamalara göre, Need for Speed oyunları artık eskisi gibi her yıl yeni bir oyunla karşımıza çıkmayacak ve alışagelmişin dışında farklı fikirlerle oyunların huzuruna çıkacak.
1997’den beri her yıl yeni oyun çıkaran NFS iki yıldır PC ve Konsol oyunlarında değişiklik yapmayarak sadece mobil cihazlar için oyunlar çıkarıyordu. Oyunun akıbetini bu yılın sonuna doğru göreceğiz.

kaynak:https://www.kuum.net/need-for-speed-serisi-bitiyor-2395/