PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sitecore İçerik Yönetim Sistemi Nedir?firstluck
29.Temmuz.2015, 15:22
Girişimci iseniz pazarlama tercihi mükemmel bir uyum içinde çalışmasını sağlamaktadır. Herhangi bir kurumun başarısı, hangi alan ile çalışacağını ve büyüyebileceğini bilmekten geçmektedir. Web sitenizle mobil, e-posta, sosyal medya ve diğer kullanılan bölümlerinizi karşılıklı olarak analiz edebilir ve müttehit pazarlama şekillerini uygulayabilirsiniz.


Sitecore (https://www.portalgrup.com.tr/teknoloji/sitecore) Kullanıcı Etkileşim Platformu, dış gereçler ve ya veritabanı ile etkileşim analizi ve etkileşim otomasyonu kanallarını bağlayarak en mükemmel entegre çözümler sunar. Bütün bunların yanında Sitecore, internet sayfasına dair içerikleri benzeri görülmemiş büyük ölçekte ve oluşturulan çeşitli içerik sürümlerinin kullanımını sağlamaktadır. Böylece çok ölçeklikte içerikleri şirket içi çalışanlar ve kullanıcılar hem ileri seviyede hedefleme sağlar, hem de yönetebilir ve etkileşim için erişilebilir kılar. Pazarlamacılara dair yapılmış güçlü birimleriyle Sitecore, kurumsal sınıftaki alıcılarına dair dayanaklılığı, sürekliliği ve esnekliği ve istikrarı} biraraya getiren bir İnternet Sayfa İçerik Yönetim Sistemi sunmaktadır. Web içerik yönetimi ve dijital pazarlama gereksinimlerinize dair Sitecore Danışmanlığı (https://www.portalgrup.com.tr/teknoloji/sitecore) teknolojisini kullanmaya belgeli mühendis ekibi ile hizmetlerini sürdürmektedir.


Branşa tam olarak entegre yapısıyla ve arama tabanlı yapısıyla pazarlamacılara web sayfasına gelen müşteriler ile ilgili daha çok fazla şahsi veri ele alma olanak sağlamaktadır. Microsoft Office aynısı düzenleme imkanları ile tüm maharet seviyesindeki uygulamacılara kullanımı kolay bir ön sistem sunmaktadır. Etkileşim Platformu ile kullanıcılarla bütün yollar üzerinden tüm düzen boyunca bir iletişim imkanı sağlamaktadır ve ya verimliliği maksimuma artırarak satış beklentilerini yükseltir. Kullanıcı kullanımı profili oluştur ve seviye ile müşteriler için daha kişisel bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır. Sitecore AIDA ™ Teknolojisi aynı süre içerisinde verileri toparlar, analiz eder, yönetir, tasarlar, davranış ve kararları çoklu kanallar üzerinden toplar. Tüm bu aksiyonlardan elde edilen analiz ve veriler, satışcılar için pazarlama programlarında en üst seviye sonuç elde etmesine olanak verir.