PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almeida'nın Quaresma şaşkınlığımegatron
27.Temmuz.2015, 10:44
Hugo Almeida, eski takım arkadaşı Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş'a transfer olmasının şokunu yaşıyor. Portekiz'de bir televizyon kanalına Rusya'dan canlı bağlantı yapan Almeida, 2010-12 arası dönemde siyah-beyazlı formayı birlikte giydiği vatandaşının tekrar Türkiye'ye dönüşüne şaşırdığını söyledi.

https://2.bp.blogspot.com/-a05HJkLM8qY/VbX2nhcGL_I/AAAAAAAAARk/95igzvwVkEs/s1600/almeida-nin-quaresma-saskinligi.Jpeg
Görsel: Milliyet

Futbol hayatını Rus Anzhi takımında sürdüren Almeida şunları söyledi: "Bu hiç ummadığım bir gelişme oldu. Quaresma'nın Beşiktaş'a dönmesini beklemezdim. Türkiye olsa bile bu takımın Beşiktaş olacağını hiç düşünmezdim. Çünkü takımdan ayrı çalıştırılması nedeniyle oradaki insanlara biraz kırgın ayrılmıştı".


31 yaşındaki forvet şöyle devam etti: "Ancak kendisi için sevinçliyim. Bir zamanlar çok mutlu olduğu ve kendisine çok değer verilen bir yere gitti. Kendisini büyük kalabalıklar karşıladı. Orada hala onu çok seven insanlar var. Bu yüzden tekrar başarılı olabilir".


https://www.acunn.com/haber/spor/alme...gelisme/512761

erkolay
27.Temmuz.2015, 11:23
Almeida şaşırsın dursun. Quaresma epey olgunlaşmış bir şekilde geldi. Bu şekilde devam ederse çok faydası olacak çok...

Milliyet'ten bir resim araklanıp yeni açtığım Paravan Blog Beşiktaş Haberleri (https://besiktaskulubu.blogspot.com)'ne eklendi, oradan da konuya eklendi. Sonumuz hayır olur inşallah. :D

deniz
27.Temmuz.2015, 11:53
Sen şimdi her kulüp için blog açarsın usta. :)